Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

A czemu to zaprzeczenie talentu aktorskiego posiada tak wysoką średnią - 7,73? Czy całą FilmWeb-ową społeczność stanowią niemądre nastolatki, zajmujące się wzdychaniem do "aktorów", umiejących tylko rzucać słodkimi uśmieszkami, a za to świecąc obmierzłym brakiem aktorskiego talentu?

malachita

Też się nad tym zastanawiam...

malachita

odpowiem ci bo wiedze ze nie widzialas zadnego filmu znnim.Zak bardzo dobrze gra i nie doscm tego tez swietnie spiewa a chyba nie kazdy aktro tak potrafi? jest naprade wszechstronuny i oproscz tego jest jeszczee mlodyi na pewno jeszcze bedzie gral i pokaze tym co tearaz mowia ze nie ma talentu ze ma talent! i nie powtarza ciagle tego o glupich nastolaytcjch bo jak juz napisalam nie tylko nastolatki lubia Zaka! usmiecha sie bo jest po prostu sympatyczny a nie naburmusza sie jak inni na sile! chyba widac ze jest sympatyczny?? i tak mialam ci nie odposywac ale przynajmniej chociaz jestes troche kulturalna w przeciwienstwoe do reszty tychco pisali w uinnym poscie. a tyt od slownikow to moze idz do ksiegarni albo bilblioteki i sie zatrudnij jak tak duzo gadasz o ksiazkach ! to jest forum filmow a nie o ksiazkach chyba nie?

zulia_wedrowniczka


Bardzo chętnie zatrudniłabym się w księgarni albo w bibliotece, bo bardzo lubię książki. I z tego widzę ja lepiej wyszłam czytając książki, niż Ty wpatrując się w zdjęcia "ZaKUsia".

Pozdrawiam

Suede

Poprawka:

Bardzo chętnie zatrudniłabym się w księgarni albo w bibliotece, bo bardzo lubię książki. I z tego co widzę ja lepiej wyszłam czytając książki, niż Ty wpatrując się w zdjęcia "ZaKUsia".


Suede

Droga "ZaWShE ZaKUś" - niestety, muszę Cię zaskoczyć, gdyż oglądałam obrazy z jego udziałem, m.in. "High School Musical" czy "Lakier do włosów" i na ich podstawie powstała moja opinia na temat jego "aktorskich umiejętności".

I na prawdę nie mam pojęcia po czym możesz stwierdzić, iż nie oglądałam z nim żadnego filmu?

Moje spojrzenie na jego osobę nie oznacza również, że nie doceniam młodego, aktorskiego pokolenia - cenię Audrey Tautou, Macieja Stuhra, Penélope Cruz, Joaquina Phoenixa bądź Leonardo DiCaprio.

"ZaWShE ZaKUś" - nie musisz odpowiadać na każdy głos krytyki w sprawie Zaca Efrona, pozwól mieć innym odmienne zdanie i uszanuj je, polemizuj z krytyką która wyrażona jest bez cienia konstruktywności i taktu np. "A niech spada głupi, mały pierdziel" (podkreślam - to tylko przykład!) - ja wprost nie cierpię takiej krytyki, niezależnie od tego czy odnosi się do osoby którą dażę sympatią czy też nie.

zulia_wedrowniczka

Tak masz racje depp sie sypie i nie umie śpiewać, za to zakusiowi srusiowi idzie to wspaniale...myślałas kiedys nad tym, żeby zajać sie tym na czym sie znasz? moze szukaj szczęscia w innej dzidzinie nie zas ocenianiu aktorów, bo ci to, najwyrazniej, nie idzie

miss_brightside

U Efrona nie dostrzegam ani talentu, ani urody. Jest on tylko produktem wytwórni Disneya. Gdy patrzę na jego zdjęcie to widzę tylko nienaturalny uśmiech. A o tym czy jest dobrym aktorem czy nie to tak naprawdę będzie można ocenić za kilka lat, bo na razie nie wykazał się niczym.

Eriu

dobrze mówisz popieram:D...........................

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones