Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Co Efron robi na 6 miejscu w rankingu,wyprzedzając Seana Conery'ego i Toma Hanks'a?Nie uważacie że to przesada?Wpisujcie się kto jest za,a kto przeciw.

finlay

Za, a nawet przeciw :)
Ten ciec nie nadaje sie do zadnego rankingu dlatego taka obledna moja odpowiedz ;) dzieci neostrady...
To moze powstawiac mu pare jedynek? Tak na zlosc :D

finlay

O Boże co to ma być on na 6 miejscu ? Przed chociażbym samym Quentinem Tarantino ?
Chłopak zagrał w jednym dosyć popularnym musicalu i od razu na 6 miejsce, żeby chociaż zagrał naprawdę dobrze.
Żal słów po prostu, pokemony głosują i potem tak jest. :-/

finlay

dokładnie, to jest skandal przecież żeby TAKIE postacie wyprzedzał :/ napalone 13-nastki rządzą

finlay

Nie znam typa dlatego nie wstawie mu złej oceny, ale domyślać sie tylko moge że na dobrą nie zasłużył;] Na szczęscie za tydzien bedzie gdzieś top 300-400 ;]

finlay

6 miejsce zapewne zawdziecza napalonym 13stkom, tragedia...
1/10 !!!

finlay

Przestańcie robić afere....są gusta i guściki....jeżeli wam się nie podoba to nie znaczy, że innym też!! Jest na 6 miejscu trudno może według innych sobie zasłużył.

aniaaa_2

Hłe hłe hłe gusta i guściki, co?? powiedz czym sobie zasłużył, by wyprzedzić kogogkolwiek w tym rankingu, ale tak to już jest z sezonowcam :D

Gold_Fish

Niech sobie za nim szaleją dziewczyny, ale bez przesady- Sean Connery jest na 7!! Jakas rownowaga musi panowac...
Biedny FW....

finlay

kurcze przecież go nikt nie zna i na 6 miejscu ??!! nie zgadzam się, on wogóle nie umie grać. Jakim prawem znalazł się na 6 miejscu ??

finlay

Kompletna zenada.

finlay

Normalnie jak to zobaczyłam to mi szczęka opadła :ooo dajcie spokój, co to sie dzieje z tym top? nie zasłużył na miejsce w 200 a co mówić na 6 miejscu. Znam go tylko z jednego filmu. jak już ktoś powiedział: ŻENADA

finlay

No comment...6 miejsce -hmmm... żalllllll?;/

finlay

jakieś napalone 12 i 13 głosują na takiego ... ;/;/ po prostu żenada... już ktoś kłócił się, że Hayden Panettiere znalazła się w top10, ale to ona bardziej zasłużyła ! niż ten pedał ;/;/;/

Brookes

ja tam daje gnojowi 1,no bez przesady zeby takie cos bylo wyzej od Polanskiego,Hanksa,Gibsona i wielu innych znakomitych aktorow...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones