Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Pozwole sobie przytoczycsłowa piosenki Beaty kozidra i bajmu "A teraz płyne, płyne, płyne posród fal". Tak samo jak zakus....Od czasu stalego bywania tutaj zwrocilam uwage ze codzienie zakus spada z ocen.... I dobrze.... Zakus spływa z rankingu jak woda w klozecie..Niezłe porównanie...Niech spływa do sciekow dalej... Powkurzajmy fanow..h

Emiru18

A może nie powkurzajmy, tylko zostawmy w spokoju i uszanujmy?
Ty też masz pewnie ulubionego aktora/aktorkę, i byłoby ci miło, gdyby ktoś ciebie wyzywał od najgorszych, że tą osobę lubisz? Zastanów się, człowieku ^^.

Karolina6610

Karolino, pani Zawshe Zakuś tak wlasnie robila na forum Ala Pacino i nie tylko...

BRYLANT_2

Nie lepiej to olać i zostawić tą dziewczynkę, w spokoju z jej KoFFanYm ZacuŚkiem? ^^

Karolina6610

dostala warunek do spelnienia ;) Spelni to sie odczepimy.

BRYLANT_2

a kim ty tu jeste zeny mi stawiac warunki?? to chyba nie jest zadne wiezienie co nie?? a ciebie aglu to chyb acieszy ze on spda bo zalozylas sobie 50 blogow i dajesh mu pewnie same 1 jestes zalosna wcala nie obrazilm twojego aktora tylko powiedialam prawde j jeszcze nadodatek dalam mu 8!!jak cie podniacja starsi i gadki o wlosal w nosie to jestes nie normalna :/ daje ostatni wpis dzisiaj albo juto i sie wypowiem co o was mysle i zamykam bloga zakaldam nowego i sie odczepcie w koncu!! a moja psiapsiulka mowi z jutri zalozy sobie konto albo disiaj u mnie i da Zakowi 10 i wasze 1 na ic se nie sprzydadza bo bedzie nas wiecej!!

zulia_wedrowniczka

Moze miec u Ciebie nawet 10, ale Ty przynajmniej umiesz pisac i nie obrazasz innych (na dodatek swietnych) aktorow. A wlasnie Zawshe Zakuś... a na forum Ala to niby co? Nie obrazilas go? nie dalas mu 1? Kogo bedzie wiecej? Fanek Zaca od wielbicieli Ala? Ciekawe gdzie... Kim tu jestem? Zwyklym uzytkownikiem, starszym od Ciebie o kilkanascie lat xD A Ty juz sie znalazlas w wiezieniu bo jak doskonale widac, wszyscy są przeciwko Tobie :P

BRYLANT_2

Taak, "Zawsze Zakuś", ja też jestem od ciebie starsza, i zastanawiam się ile masz lat dziecko... z 10 lat ^^? Nieważne, mam 15lat i widzę, że osoby młodsze ode mnie chodź o rok, to zwykle dzieci(Ja tez się do nich zaliczam). ^^

BRYLANT_2

Taak, "Zawsze Zakuś", ja też jestem od ciebie starsza, i zastanawiam się ile masz lat dziecko... z 10 lat ^^? Nieważne, mam 15lat i widzę, że osoby młodsze ode mnie chodź o rok, to zwykle dzieci(Ja tez się do nich zaliczam). ^^

BRYLANT_2

lud przemówił!!! karolinko uszanuj nasza decyzje....jesli ona uszanuje naszych aktorow to my uszanujemy ich....i pomyslec ze jeszcze przed ta cala afera Zac erfon mial u mnie 7..Az zal sie przyznawac;/

Emiru18

idiotko!!! ile razy mam mowic ze efrona lubialam troche nawet ale sama spowodowalas ze tera ma taka srednia:P Ja mam dwa konta.. Na jednym czyli tym dalam mu 1 a na drugim czyli lovciam zakusia dalam 10... Nie wkurzaj mnie bo ja mam wieksze znajomosci!:/ Nie lubie grózb!

Emiru18

wiesz co brylant...ja juz sie chyba poddaje...mam dosc wchodzenia do tego zasranego forum i wyzywania idiotek pokroju Zawshe Zakus... Chyba sie z wami zegnam... Powodzenia w walce z pokemonami zyczy wasza oddana sprawie Agalu. Pozdrowienia dla wszystkich którzy w te sprawie byli zaangazowani od poczatku... Wybaczcie. Pa.

Emiru18

Czemu Agulu, spojrz na to z innej strony. Zamiast sie denerwowac mozna sie troche posmiac xD Ja tak sie zastanawiam kim jest Zawshe Zakus. 8 letnia fanka Zaka, prowokatorem, czy moze ewentualnie jakims antyfanem Zaca ktory chce sobie poczytac bluzgi skierowane w jego strone. Kto wie :) Pozdrawiam.

Emiru18

Tak! Przyznaje się! Założyłam tysiące blogów, normalnie przejrzałaś mnie Zawshe Zakuś! Teraz właśnie się loguje na każdym blogu i daje jeden Zacowi! To moje hobby! Codziennie po szkole siadam przed komputer i zakładam blogi. Blogi, blogi, blogi...Śnią mi sie po nocach wiesz! W ogóle połowa Filmwebu to ja, tylko sie maskuję, no wiesz! Tylko nikomu nie mów, ok? No, to idę sie zalogować, zaraz tu wrócę i dam Zacowi jeden! Będę tak siedziała całą noc! Coś jeszcze? Czy zakończysz już swój marny żywot na Filmweb.pl?

Emiru18

Oczywiście, że ją uszanuję i popieram :).

Emiru18

boże,miałam zupełnie zrezygnować z filmwebu ale dobijanie się tym, jaki jest poziom intelektualny 90% osób poniżej dwudziestego roku życia chyba uzależnia...

Emiru18

oczywiście nie mam na myśli wszystkich wypowiadających się tu osób ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones