Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

No fieccie, on jush tak staro fyglonda ze musze mu dac jeden, bo to taki stary ramol i ma fłosy w nosie, no sami ffiecie. a teraz zaprasham na mój blog!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Och, jak łatwo być pokemonem... ;)))

Lady_From_Burton_World

ttOFfam PaCino. O boshe sami ffiecie jaKi on jes cuDoFFny. Jush nie jes z BeVerly (ToFfaNie jest wolne!).

WpAd@jC!e nA MoJeG0 BloGaSkAa

Lady_From_Burton_World

odp...l sie w koncus od niego bo juz smnie mam sily odpisywa na te durne tematy!! dalam twojemu aktorowi 8 a to nie jest taka zla ocnea jak 1 .a twoj pst jest taki smieszny hahahaha!!! a pozatym nie musisz mi opisywac swojego chlopaka jak ma wlosy w nosie to jest juz twoj problem.

zulia_wedrowniczka

Sama zaczęłaś. Wkurzyłaś wiele osób, czy to jeszcze do Ciebie nie dotarło? Nic osobiście do Twojego chłopaka nie mam. Jak już wcześniej napisałam do wczoraj go nie znałam.

Eriu

Napisałam to po to żebyś sobie uświadomiła swoją głupotę. Nie chodzi mi o samą ocenę(chociaż dać Johnnemu 8 a Zacowi 10 to jest naprawdę głupota) ale o to co napisałaś! Dziewczyno- on ma 44 lata a wygląda na 30, jak możesz pisać "Dałam mu 8 BO SIĘ ROZSYPUJE!" to jest jedno wielkie nieporozumienie. A na twoim różowym, słodkim, beznadziejnym blogu jest tekst o tym, że Al Pacino i Bogart mają 1 bo to stare ramole z nosami we włosie! Więc nie pier**l mi teraz że ty jesteś taka biedna i niewinna a my źli bo odstraszamy Ci fanów Zakusia, bo przez swoją własną głupotę tak po tobie jadą. I przez twoje własne pomylone poglądy wszyscy mają Cie za głupią. No i co? Dobrze się teraz czujesz. Zac jest głupi, w pajęczynie, owłosiony, rozsypuje się i nie ma za grosz talentu. W High School Musical był beznadziejny i jest jednym z powodów dlaczego tego filmu nie ma w moich ulubionych. Bez pozdrowień pokemonku. Za to z pozdrowieniami for all smart people.(chyba nie popełniłam błędu ;)))

Lady_From_Burton_World

*z włosami w nosie oczywiście, moja pomyłka ;)

Lady_From_Burton_World

Alez on ma twarz...Naprawde nie powinnismy sie z tego smiac, lecz łaczyc sie i zbierac na operacje.W końcu każdy zasługuje na godne życie i prawdziwa twarz. Zycia tez chłop nie ma łatwego bo nie dośc ze sie sypie to jeszcze bułki w sklepie kupić nie może bo zewsząd napadają go fanatyczne zakusie. a swoja droga zna ktos aktorow jego pokroju bo chciałam sie pośmiac lecz nie wiem na czyj profil mam wejść

miss_brightside

Zajrzyj do naszego pokemonka(Zawshe Zakuś) i zobacz komu dała 10. Plejada gwiazd...

Lady_From_Burton_World

Kochane dziewczyny,mam 18 lat i włosy w nosie;),myślę,że większość facetów je posiada,poza tym spełniają funkcje ochronne:P Pozdrawiam:*

Robert_De_Niro

boshe ma wlosy w nosie i jeshcze sie chffali hahahahaha !!!sie sizdziwie ze ten wpiss jeshcze istnieje to forum nie dlugo umrze bo wystrasszyliscie wszystkuch fanow z czego sie pewnie cieszycoew co??

zulia_wedrowniczka

Wyobraź sobie dziecinko(jak to mówią do nas nauczyciele w naszej budzie) my nie wystraszyliśmy fanów Zaca, tylko oni NIE ISTNIEJĄ, poza tobą i może paroma wyjątkami co doszły do wniosku, że odzywając się zostaną utożsamione z tobą a nikt by tego nie chciał. Po drugie- wiesz co to ironia? Z twojego wpisu wynika że nie. Mimo to pozdrawiam!

Lady_From_Burton_World

Nasza kochana Zawshe Zakus! Powinnas nam dziekowac! Dzieki naszym krytycznym opiniom na twój temat stajesz sie bardzo popularna na filmwebie:D oby tak dalej...niech szczerzne.. nowy poscik Zawshe Zacusia na Marilin Monroe.. Co ciekawe laska nie dala krytycznej opinii ale i tak jak zwykle zrobila z siebie pokemona pomimo swoich usilnych staran podlizania się nam filmwebo maniacom.

Emiru18

Kurde...A teraz mowi głupoty na Jimmie Careyu... Czemu? Czemu głupota nie zna granic?

Emiru18

Wara mi od Jima Carreya.

Przez tą dziewczynę jakoś przestaję lubić Zaca Efrona. Swoją głupotą potrafi zniechęcić.

Kim_Boggs

Ja naprawdę mam włosy w nosie!!!!!co w tym takiego dziwnego pustaku(ZZ)

Robert_De_Niro

I Zac pewnie też ma...

Lady_From_Burton_World

i różowa fanka Zaca tez =] Niech sobie slucha TH, niech sie onanizuje przed zdjeciami tego geja, ale niech nikogo nie denerwuje na forum Ala... :|

Pozdo dla wszystkich =] (poza ,,Zawshe Zakuś" rzecz jasna)

BRYLANT_2

No cóż włosy w nosie to normalna rzecz, każdy CHYBA je ma...
Chyba, że w szkole nikt KOGOŚ nie nauczył po co są te włosy...

Ithilien

to jakas aluzja vchyba byla co??? ale spbie temat znajlezliscie to jest chybva forum filmowe nie? jak kogos podneca mowienie os woich dlugich wlochach w nosie to jest totalnym zbokiemnjak dla manie i peffnie mashkara bleeeee

zulia_wedrowniczka

Sama zaczęłaś ten temat, mówiąc że aktorzy, którym dałaś jeden mają włosy w nosie, więc czego ty chcesz dziewczyno???!!!

zulia_wedrowniczka

Naucz się wreszcie pisać!!!!! A najlepiej spadaj do piaskownicy i wpatruj się tam w zdjęcie "zaKUsiA". Pzdr. dla ludzi INTELIGENTNYCH! :*

Suede

To było oczywiście do ZawShE ZakUŚ! Pzdr. Winona!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones