Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Uważam, ze był dobry w Sylwester w Nowym Yorku i 17 Again. Denerwuje mnie takie coś.
Myślicie, że jesteście fajniejsi, oceniając go za rolę w HSM (w ogóle, czy zagrał tam jakoś
tragicznie? Już nie pamiętam)? Takie coś to tylko prostactwo. Oczywiście, można mieć
swoją opinię, ale według mnie on na jedynki nie zasługuje.

Hmm_Ciastko

niska, bo ludzie kojarzą go tylko jako bezbarwną aktorzynę disneya, mało kto zna go z poważniejszych ról, mi podobał się jako logan thibault i dean whipple

Hmm_Ciastko

polskie społeczeństwo jest żałosne! jest tutaj kompletnie niedoceniany!

Hmm_Ciastko

Myślę, że ludzie patrzą na niego przez pryzmat HSM, bo śmieją się z tych filmów, ale przecież one zostały zrobione dla kategorii wiekowej 7-11, a w 17Again, w Nowym Jorku i przede wszystkim w Charlie St. Cloud zargał naprawdę fajnie.

akaczynska

Ja póki co daje mu mocną 6. Widac, że ma potencjał i staranniej wybiera rolę. Jak można oceniać aktora przez pryzmat jednego filmu? Nie mogę tego pojąć.

Hmm_Ciastko

Żeby tylko jego tak oceniać... Ludzie oceniają źle każdego kto im się kojarzy z jednym filmem który im się nie spodobał albo za to, że ktoś ma specyficzne poglądy czy polityczne czy religijne... Ach ta Polska.

Cartner

A właściwie to Ziemia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones