Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Jest utalentowany i nie można temu zaprzeczyć, ale ma jeden problem... Disney. Będzie go ciągnąć w dół jak Titanic w 1997.

Kaineko

Leo jednak wypłynął :D

użytkownik usunięty
dunderr

O! A ja dzisiaj miałam przedziwny sen, niesamowicie realistyczny (proroczy???) Wiem, że to była jakaś alternatywna rzeczywistość... W tym śnie między innymi oglądałam zbliżające się przecież wielkimi krokami Oscary. I na tej właśnie gali pojawił się Zac, gdzie skupił na sobie całą uwagę zarówno dziennikarzy jak i aktorów, no i także zwykłych widzów przed telewizorami. Był przecież nominowany! Ba! Był tam Oscarowym pewniakiem! W całym moim rodzinnym miasteczku mówili tylko o nim, moi znajomi się nim zachwycali. Wszędzie było słychać jaki jest on utalentowany i genialny. Na dodatek widać było, że jest bardzo skromny, nieśmiały i wielce przejęty całą tą zaistniałą sytuacją. Zac był tam po prostu tak uroczy i sympatyczny, że trudno go było nie polubić:) I wreszcie nadeszła ta chwila na który wszyscy czekali. Widziałam w telewizji Efrona zalanego łzami, niemogącego wydusić z siebie najprostszego słowa. Trzymał w ręce Oscara. (Najlepszy aktor drugoplanowy w jakimś dramacie). Zewsząd dobiegały krzyki, że narodził się nam nowy Dicaprio! Cała moja rodzina bardzo się tym faktem wzruszyła nie mówiąc już o mnie. Na drugi dzień byłam bardzo niewyspana. (Wszak nie spałam całą noc, wiadomo). O ironio, ja z Efronem mało co widziałam, na żaden film z jego udziałem się ostatnio nie natknęłam. Nie znam go prawie wcale. A lubiłam go za czasów High School Musical (2006 rok) Byłam wtedy młodą nastolatką. Ten sen w porównaniu do innych moich apoliptycznych wizji to i tak mały pikuś. Chyba zrobię osobny dział na moim blogu... Dalszy ciąg tego kuriozum jest dość przerażający, zatem zachowam go dla siebie:D

dunderr

Wypłynął, wypłynął, ale nie dla akademii :D

użytkownik usunięty
Kaineko

No któż to wie... jeśli mi się śnią takie rzeczy... Wszystko przed nim. Można wierzyć lub nie, Można być w tej kwestii największym sceptykiem, ale cuda się zdarzają (także prorocze sny). Zwłaszcza u mnie. Błędy akademii? Proszę was... Nie sądzę. Jennifer Lawrence, Lupita Nyong'o, Quvenzhané Wallis i wiele, wiele innych nominowanych (i nagrodzonych statuetkami) gwiazd. Talentu im nie można odmówić. Zrobili karierę. Może Zaca też to czeka. To tylko kwestia czasu, kwestia przede wszystkim- odpowiedniego doboru ról przez aktora.

Lawrence chyba dała dupy, aby dostać tego Oskara.. No offence.

Kaineko

po prostu zrobiła świetną kreacje

maryyram0290

Nie bardzo. Oczywiście to tylko moja opinia.

Kaineko

shia labeouf też tak zaczynał,ale dobrze sobie radzi jako aktor i gra w ciekawych filmach,moim zdaniem.oczywiście rozumiem,że nie każdy się z tym zgodzi-takie ma prawo i nie zamierzam nikogo na siłę przekonywać.

Wera_135

Jemu przez hajs też lekko odbiło jak chodził z torbą na głowie..

Kaineko

a ty byś się nie wkurzył,gdyby stale ktoś wypisywał o tobie przeróżne głupoty,niewiele wspólnego mające z rzeczywistością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones