Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Skąd wiecie, że w marcu będzie kręcona druga część film ???? Mam nadzieję, że to prawda, bo strasznie podoba mi się ten film, a i zac jest taki przystojny....

wmoczulska

zgadzam sie z Tobą Zack jest bo$$ki ;) :) :) :)

anckaaa

taaaak jest cudowny...ściągnęłam już jeden odcinek summerland ale powiem Wam , że mimo że HSM jest taki sliczny to w summerland jest młodszy i ma ta przerwe między zębami która nie wygląda zbyt efektownie ;)

Piesialala

A teraz obciął swoje śliczne włoski i przefarbował się na czarno :/ nie poznałam go

mroofka_7

Zrobił to na potrzeby musicalu "Hairspray", w którym gra z gwiazdorska obsadą!!

Mr__Angel

Szczerze powiem... To ten fryz mu zupełnie nie pasuje :/ Też go nie poznałam... Tak ładnie wyglądał w HSM, a teraz... Mówi się trudo, za dwa lata będzie miał taki sam fryz co wcześniej :)

chiniec

Mnie osobiście także bardziej podobał sie w fryzurze z HSM, kiedy miał dłuższe włosy. Mam nadzieje że znowu wróci do swojej poprzedniej długości, a przynajmniej tej z rozdania nagród Teen Choice Awards i premiery w Londynie (tam miał włosy tylko nieco skrócone i zafarbowane na czarno). Co do koloru czarnego (do Hairspray), to w ogóle mi nie przeszkadza póki nadal będzie sie czesał z grzywką ;-)

wmoczulska

Co do HSM 2 to TAK, to prawda że będzie kręcony sequel, ale o ile mi wiadomo to przygotowania rozpoczna się albo pod koniec stycznia albo w lutym. Sam film ma się ukazać latem obecnego 2007r. Czytałam też, że podobno przewidziano nakręcenie w sumie 3 części tego NIESAMOWITEGO disney'owskiego musicalu HURA!!!

Pozdrawiam :-)

wmoczulska

Potwierdzam wiadomość osoby wyżej w kwestii Hight Shool Music 2 ciekawe czy i tym razem TVP1 nas zaskoczy emitując ten film :) a co do Zac?a no nie wiem sama jako przyszła gwiazda przystojny ma odpowiednie predyspozycje by być gwiazdą śpiewa i jest wysportowany ważne by nie spoczął na laurach tylko dalej grał jak najlepsze ;)

pozdrawiam ;)

wmoczulska

Tak już krecą high school musical 2 ma sie pojawic latem 2007 ale niewiem kiedy w polsce :(

wmoczulska

NO kręcą kręcą HSM 2 i to napewno :):) wiem ponieważ moja pięcioletnia siostra ciągle ogląda DIsneY chAnneL to taki nowy program gdzie puszczaj tylko bajki disneya a co jakis czas tez premiery filmów. Od paru tygodni ciągle trąbią że nagrywają 2 część i zeby głosowac na jakiejś srtonce <nie jestem pewna na jakiej> kogo chcemy zobaczyc w HSM 2 :P:P w rolach drógoplanowych i takie inne szczegóły :)

wmoczulska

Bo mówili na disney chanel! Najlepsze to są takie co nie wiedzą, a mówią!!! Jezscze drą tyłek. Po prostu żenada.

wmoczulska

Masz racje !!!!!!!!!!! Juz nie moge sie doczekac 2 czesci!!!!!!!!!1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones