Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Ok rozumiem, że Zac zagrał w znienawidzonym filmie HSM, ale żeby miał tak niską ocenę w porównaniu do Pattisnona(7.99)który wcale nie jest lepszym aktorem od Efrona może i nawet gorszym. Więc może bądzcie sprawiedliwi i jak Efronowi wystawiacie 1,2 czy co tam to Pattinosnowi też?

scream9090

Poczekaj. Kariera Roberta na Filmwebie jest krótsza.
A tak w ogóle, to cześć Asiu. ;P

scream9090

Pattison jest dużo lepszym aktorem, duuuuużo lepszym od tego gościa...

Redrum

Bo umie lepiej stękac? "Yyy, yeah" "eee"

Hifumi

Och, tak.W końcu Zac to rewelacjny aktor, chociaz Robuś też niczego sobie i obydwoje powinni mieć już nagrody Akademii, nieprawdaż?
Weź się puknij dziewczyno, obydwoje są siebie warci.

sweet_like_a_honey

to sa dobrzi aktorzy grajacy w niedobrych filmach. Wasze niskie oceny winikaja z niechęci do nich a nie z ich braku talentu.

dla wszystkich nielubiacych Efrona polecam film ---> "Droga po marzenia"
może nie jest to jakaś zachwycajaca gra aktorska ale napewno ktoś kto ogladał tylko HSM powie że Efron się popisał.

MrAnderson

Oboje są do dupy i basta.















maggie_magda

No, i to się nazywa trzeźwe spojrzenie na świat.

sweet_like_a_honey

To był sarkazm(i to dość widoczny), nie musisz mnie obrażać. A jeśli to nie było do mnie, to naucz się tego, że na filmwebie jest system drzewkowy.

Redrum

Nie lubię ani Efrona ani Pattinsona , ale gdybym miała wybrać , wybrała bym Efrona. On jest już lepszy od tego całego Roberta...ale obaj są do niczego : /

scream9090

co!!!!!!!!!!
Zac efron lepszy od roberta???
to chyba jakiś żart!!!

Choć obydwóch nie darzę sympatią to jednak uważam,
że robert jest o wiele lepszy od Zaca.

U Pattinso`a możne jeszcze zobaczyć ciekawą grę aktorską
ale u Zaca?? widziałam parę z nim filmów i także między innymi
HSM, to co tam niby pokazał??
Wszędzie grał dokładnie tak samo.

To porównanie jest zupełnie nie na miejscu!!

aga92

Widziałaś parę filmów z nim między innymi HSM... a jeszcze jakieś inne? Ach tak... HSM2 i HSM3... no to nie dziwię Ci się, że nie wiesz, że Zac JEST dobrym aktorem. Tylko jeszcze nie ma dobrego filmu w którym mógłby pokazać swój talent. Ja czekam na The Death And Life Of Charlie St. Cloud. Zac się stara oderwać od wizerunku gwiazdki HSM i grać w poważnym kinie. A jeśli wy chcecie go oceniać TYLKO po roli w Disneyowskim musicalu to powodzenia...

Lady_Efron

Daj mi swoje gadu, bo coś czuję po kościach, że się dogadamy ;D
Do Pattinsona nic nie mam, ale nie przepadam za nim, może dlatego, że mi nie pasuje z wyglądu, ale to osobna sprawa ;) Jako aktor prezentuje się całkiem nieźle (tak jak Efron, moim skromnym zdaniem, ale odważyłabym się twierdzić, że jak się wyrobi, to może jest nawet od Roberta lepszy), ale ludzie, nie oczekujmy po aktorach, ktorzy zagrali raptem w trzech filmach Bóg wie czego.

kala456

Całkowicie zgadzam się z Lady Efron i z Tobą...Zac ma dopiero 21 lat i już go skazujecie na porażkę..on jeszcze może się wiele nauczyć...i założycielce tego tematu chodziło chyba o to że jest o wiele więcej gorszych aktorów od Efrona z o wiele wyższą oceną...

te_amo

Możesz podać przykład?

sweet_like_a_honey

David Henrie z, ekhem, Czarodziejów z Waverly Place.

kala456

Cóż, niestety nie znam tego pana, ale jeżeli jest jeszcze gorszym aktorem od Efrona( jeżeli tak w ogóle można go nazwać) to jestem pełna podziwu.

sweet_like_a_honey

uwierz można nazwać Efrona aktorem;/ szkoda, że antyfani są w pełni przekonani, że fani Efrona to tylko 12-nastoletnie dziewczynki...ehh może za parę lat go docenią. W ogóle to dziwna sprawa..dwa lata temu przy dwóch tysiącach ocen miał średnią prawie 9 i 6 miejsce w top 100 a teraz 5.27....

te_amo

Miał 6 miejsce w Top 100?!!
Jezu, ludzie to nie jest ranking na najładniejszego, tylko najlepszego aktora!

sweet_like_a_honey

to było dawno i przez dzień xD potem wypadł z setki....na pewno nie zasługiwał na tą ocenę, ale i nie zasługuje na 5.27...no bo jak to możliwe że on ma taką ocenę a taki Taylor Lautner 7.89....

te_amo

Cóż, nie ma się co oszukiwać, obydwoje są z podobnego pokroju i obydwoje nie zasługują na choćby 4.00.

sweet_like_a_honey

no to niech obaj mają nawet taką ocenę..a nie żeby była aż taka różnica...

te_amo

Też racja.
<ZA KRÓTKI>

sweet_like_a_honey

wiecie moim zdaniem zac jest lepszy od Roberta ale kazdy ma swoje zdanie ja
np wielu innyh aktorow nie lubie a niektorzy uwielbiaja ich to zalezy od
gustu ale wkurza nie taki czlowiek jak obejrzal tylko HSM ! HSM @ I HSM # i
twiedzi ze zac to pedal dziewczyna i wogole nie jest dobrym aktorem i
wyzywaja go ze on to gej i wogole niech wszyscy ktorzy go nie lubia niech
obejrza z nim inne filmy np derby albo 17 again albo me and orson i niech
zobacza jakim jest aktorem bo zaloze sie ze oni tylko go umieja krytykowac
a sami lepiej by nie zagrali i moze ci co isza takie brednie o nim to
jakies geje albo ludzie ktorzy nie maja co robic tylko wypisuja takie
brednie bo ktos jest lepszy od nich

kasia9

Może masz rację, może większość osób nie widziało nic oprócz HSM, ale ja widziałam 17 again( niestety) i lakier do włosów i High School Musical i twierdzę, że Zac Efron nie jest dobrym aktorem.
A co do tego, że my- antyfani nie zagralibyśmy lepiej od niego.Oczywiście, że nie, bo my nie zajmujemy się tak zwanym graniem w filmach, a on owszem.

sweet_like_a_honey

Ależ nikt nie każe Ci go lubić :)

kala456

A co to ma do rzeczy? Wiem, że nie.
Pzdr.

sweet_like_a_honey

Wybacz, ale miało to taki wydźwięk. Nie ma sprawy ;)

kasia9

kasia9

jeżeli ktoś sie negatywnie wypowie na temat efrona
to już jest antyfanem???
prawda nie lubię go, ale to nie jest tak, że ja go chce zniszczyć

po prostu na nazwanie go świetnym aktorem nie zasługuje

sweet_like_a_honey

sweet_like_a_honey
zgadzam się zupełnie z Tobą to jest rankicg na najlepszego aktora

asiulka_1492 czy ty naprawdę wierzysz w to, że Zac Efron
po zagraniu w trzech hsm i nie tlyko...(same komedie romantyczne)
wymiatałby na szczycie lity top100?

to ciekawe gdzie by byli Ci aktorzy ?? johny depp, matt damon, antohny hopkins, antonio banderas??

kala456

Kala 456

David Henrie gorszym aktorem od efrona????
na moje to oni są tacy sami
jeżeli chodzi o aktorstwo
w filmach disneyowskich muszą szczelać głupie
uśmiechać się i udawać zdzowionych

aga92

Nie zapominałabym o tym, że owy Henrie się poza Disney nie wybił, a przynajmniej nie w znaczącym stopniu.

te_amo

asiulko 1492
przepraszam bardzo, kto go skazuje na porażkę??

Lady_Efron

lady efron
Muszę Cię zmartwić, ale widziałam z nim nie tylko hsm
ale takze inne filmy!!
dobry aktor świetny kunszt pokazuje w każdym filmie
nieważne czy to jest komedia romantyczna czy thriller czy horror
więc nie oceniam go tylko po hsm!!!!!

aga92

Mam nadzieję, że się jakoś odnajdziecie ;-)


Pozdrawiam


aga92

oj wszyscy skazują go na porażkę...
nie wiem co masz na myśli z tym odnajdowaniem, bo ja też podziwiam tych starszych aktorów no ale oni grać i żyć wiecznie nie będą i interesuję się też tymi młodszymi no i wcale tak nie wielbię Efrona tylko wkurza mnie to, że wszyscy go tak nie cierpią praktycznie bez powodu..

te_amo

Też się nad tym zastanawiam, bo oboje powinni mieć niższą. To dupa, nie aktorzy...

scream9090

ej ludzie wyluzujcie ;) Zac jest przecież sexi i wgl :D i wrzechstronny, zagrac potrafi każdą rolę i pięknie śpiewa <3 Kurde no, mam dylemat bo Roberta też lubię, śni mi się po nocach, ale wiem, że takich męskich facetów nie ma :(

A tak na poważnie to oboje grają w byle czym i to w dodatku kiepsko im to wychodzi, są siebie warci. Dylematem jest jednak który z nich jest bardziej zniewieściały <myśli> chyba jednak Efron....

pati01212

"Zac jest przecież sexi i wgl :D i wrzechstronny, zagrac potrafi każdą rolę"- on roli pedała nie musi grać bo nim jest.Robert też jest pedziem więc zapomnij o nich ślicznotko bo oni lubią chłopców.

izanow123

O nie! pogrzebałeś moje nadzieje już na zawsze ;( potne sie! ;(

pati01212

nie !kochanie ! nie rób tego ! Ja jestem młodym ,przystojnym młodzieńcem i chętnie się umówię z tobą.

izanow123

Oh doceniam to, ale moje serce bije tylko Dla Zaca Efrona, tak więc wieść o jego homoseksualiźmie jest dla mnie ciosem śmiertelnym...nie wiem czy to przezyję ;( xd

pati01212

to się nawet dobrze składa bo ja jestem podobny do Zaca praktycznie znajomi mnie mylą z nim.

izanow123

Oh, naprawdę? :D to cudowna wiadomość im więcej ludzi podobnych do Zaca tym świat piekniejszy! :D

pati01212

kocham cię i dlatego chciałem cię prosić o rękę.Jak będziesz chciała to sobie zmienię imię i nazwisko na Zac Efron. Wyjdziesz za mnie ?

izanow123

<mysli><mysli><mysli> okej, ale musisz sobie zmienić nazwisko żebym była panią Efron :D

scream9090

Z dwojga złego jako aktora bardziej jednak wole (jesli to tak mozna nazwac) Pattinosna niz Efrona... ale generalnie obaj sa beznadziejni :)

dziewuuszka

Zgadzam się w 100% z autorem. Np w niepozornym 17 again.

dziewuuszka

Obaj to gwiazdki durnych romansideł dla nastolatek. Choć jeśli już, to mniej drażni mnie Robert. Mniej lalusiowaty.

użytkownik usunięty
scream9090

Obaj to aktorzy iście znakomici! Efron jest lepszy od Maxa von Sydowa. A Pattinson jest tak dobry, jak Lee van Cleef. Tyle w temacie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones