Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

Wchodząc na to forum dostaje szału... widząc co ludzie wypisuja zalewa mnie krew... Co Zac komu zrobił żeby tak go nie lubić? Nie rozumiem.... Ale nie o tym może teraz uda nam się spokojnie wyrażac co sądzimy we własnym gronie, a jeżeli ktoś się wkręci i nie ma zamiaru napsac Zac'owi miłego komplementu lub kulturanie dołaczyc się do dyskusji na temat jego aktorstwa to juz ja go ładnie zjadę...

Tak więc jak humorek przed premierą HSM3??

Sylwia15

Zawsze mając dobry humor muszę go sobie popsuć na tej stonie. A już jak przeczytałam, że powodem do tych wszystkich wyzwisk jest to, że Zac żyje, to myślałam że nie wytrzymam. Bo oni lubią dokuczać głupim "trzynastkom" i je wkurzać... Nie mam trzynastu lat, mam szesnaście! Jestem fanką Zaca! Z chęcią porozmawiam na jego temat w MIŁYM gronie.
A co do humorku przed premierą HSM3 to jest świetny. Nie mogę się już doczekać. ;)

Cattie

Ja już się HSM3 nie mogę doczekać i także uważam że to jest poniżej godności wypowiadać się w taki sposób jak niektórzy to tu robią.
Ale tacy już są niektórzy ludzie, zawistni i tylko czekają żeby się kogoś czepić, bo nie mają co ze swoim życiem zrobić...;]

ShadowGirl

Ludzkiej natury nie zmienimy... Bo taka już jest i taka pozostanie... A teraz niech światło dzienne ujrzy co my myślimy o Zacu!

Cattie

Tu jest naprawdę dużo fanów ale po ataku anty fanów przestali pisać ;o.

Cattie

Ja również jestem wierną fanką Zaca oraz wszystkich gwiazd Disney Channel. ;) Lubię miło spędzać czas oglądając ten właśnie kanał ;) Pomimo tego, że wiele osób nie znosi HSM itp. ja i tak bardzo to lubię i nie zmienię zdania.
Pozdrawiam wszystkich fanów DC oraz zapraszam na mojego bloga:
www.gwiazdy741-agata.bloog.pl ;p

Sylwia15

Skoro mniej więcej jestem pewna że jesteśmy tu sami... to podaję wam adres mojego bloga suzi-gabby-zanessa-fun-club.blog.onet.pl, to nie jest typowy blog ze skopiowanymi newsami z kotka czy innego badziewu który potrafi tylko ploty wymyslać... wyśmiewam tam plotki, piszę o filmach związanych z obsadą HSM które udało mi się obejrzeć, czasem daję jakieś opowiadanie, ogólnie blog jest cały taki ode mnie ... i z kazdą nocia odliczam dni do premiery HSM3... jeśli jesteście zainteresowani to zapraszam...:) Na blogu znajdziecie gg chetnie pogadam z innymi fanami..:))) Powtarzam z Fanami!!!
A propos słyszeliscie ze Zac ma zagrać w Grease? było na kotku...razem z kolejną pierdołą pt. Vanessa jest w ciazy! żałosne prawda? nie maja czego wymyslić to wala takie pierdoły...żall...

Sylwia15

Fani bojący się antyfanów? Co najmniej dziwne... Jakby co to ze mną to nie przejdzie :D A może nie chcieli się kłócić? Tu się kłócić nie trzeba. Można bronić idoli w cywilizowany sposób. Jak widać nie wyzywam nikogo! Co do bloga opisanego powyżej, to z chęcią na niego zajrzę ;)

Cattie

Fanką nie jestem, ale za rolę w Hairspray szacun się należy. Zagrał świetnie.

użytkownik usunięty
Sylwia15

"Skoro mniej więcej jestem pewna że jesteśmy tu sami..."

hihihihi, a dupa jeża!!! Ja tu jestem!!! Im bliżej premiery Haj skiul mjuzikal, tym lepszy mam humorek! A wiecie dlaczego, bo ten film będzie tak badziewny, że aż cudowny. Na pewno miło będzie oglądać, jak Zak-srak i jego wesoła kompania robią z siebie pośmiewisko na oczach całego świata!

"Zac-srak"???
Co ty dwa lata masz...?
Chociarz po twoich wypowiedziach, dochodzę do wnisku że nawet dwulatek, jest mądrzejszy...

ShadowGirl

A ty co teraz, alfa i omega się tak wymądrzasz? ;p

ShadowGirl

a Ty ile masz dziewczyno, że nie potrafisz po polsku pisać? najpierw na siebie, potem na innych

Czytałeś temat? TYLKO DLA FANÓW! Czego tu szukasz, guza? Nie mam zamiaru tolerować takich wieśniackich uwag, i przedrzeźniania mnie! Nie należę do gburów i nie zniżę się do twojego poziomu używania mało kulturalnego języka, grzecznie proszę żebyś łaskawie opuścił to forum! I wara do Zac'a bo bedę gryzła!!!

użytkownik usunięty
Sylwia15

Wcale nie musisz tolerować moich wypowiedzi i nie zmienia to faktu, że zac to cieńki bolek i do tego karzeł.

Karzeł, haha! Może to dalsza obsesja kompleksu na punkcie twojego członka... ;D;D;D
I nic nie zmieni faktu że robisz z siebie kompletnego idiotę, który pisze jak dwuletnie dziecko...

użytkownik usunięty
ShadowGirl

No wiesz, w porównaniu z moim fallusemwszystko wydaje się karłowate.

użytkownik usunięty

edit: fallusem wszystko

Chyba masz przerost ambicji… ;D;D;D
Na necie to ja mogę sobie pisać że jestem Królową Anglii, i prawdopodobnie tyle samo osób w to uwierzy , jak w to co napisałeś w poprzednim poście…;];];]

użytkownik usunięty
ShadowGirl

A gdybym napisał, że mam małego, to byś uwierzyła??

Skoro tak drążysz ten temat i próbujesz mi coś udowodnić...
To świadczy o kompleksach...
Czyli moja odpowiedź brzmi: tak;D

użytkownik usunięty
ShadowGirl

drążę go dokładnie tak samo, jak ty...

użytkownik usunięty

Przy okazji podejrzane wydaje mi się, że w każdym poście nawiązujesz do mojego przyrodzenia.

Ja tylko odpowiadam na twoje posty...
Ale masz rację, zakończmy ten temat...

użytkownik usunięty
ShadowGirl

Ja nigdzie nie napisałem, że chcę go kończyć.

A więc ciągnij go "olbrzymie"...;D;D;D
Ale nie sądzisz że lepiej byłoby wrócić do głównego tematu...?

użytkownik usunięty
ShadowGirl

Nie, bo główny temat brzmi "JEDYNIE DLA FANóW", a ja nie jestem fanem tego gnojka.

Gnojek to napewno nie! No chyba że rzeczywiście jesteś od niego sporo starszy, ale Twoje posty na to nie wskazują. A skoro jedynie dla fanów to tu nie pisz, załóż sobie temat dotyczący swojego przyrodzenia i tam się wypowiadaj! xD

użytkownik usunięty
Cattie

Nagłówek "tylko dla fanów" nie ma mocy prawnej.

Jasne że nie ma...
Ale tak samo nie pluje się na ludzi na ulicy, chociaż też niema takiego zakazu... ( każdy normalny człowiek o tym wie)
Chyba, że ty takie rzeczy uważasz za normalne, to przepraszam...
Poza tym nie pcha się tam gdzie cię nie chcą...
( mam nadzieję że zrozumiałeś, aluzję, bo zazwyczaj masz z tym problem...)

ShadowGirl

Wiecie dyskusja z nim nie ma sensu to cytuję swoją wcześniejszą wypowiedź w pewnej prywatnej rozmowie xD KOMPLETNY PRZYKłAD ZNIECZULICY NA JAKIEKOLWIEK UWAGI I UPOMNIENIA NIE MóWIąC JUż O TYM żE JEGO POZIOM UMYSłOWY ZATRZYMAł SIę NA POZIOMIE PODSTAWóWKI CO JUż WCZEśNIEJ Z JEGO WYPOWIEDZI WYWNOSKOWAłYśCIE...

Kolego...że o zgrozo tak się do ciebie zwrócę... powinieneś naprawdę poszukać innego forum gdyż twoje kompleksy naprawdę nie robią na nas wrażenia, a uwagi jakie wygłaszasz na temat Zac'a po prostu dowodzą twojej niedojrzałości... zastanów się nad sobą... to twoja ostatnia szansa na stanie się normalnym obywatelem tego kraju, i tym samym przyszłością narodu bo jeśli dalej będziesz prezentować taki tok myslenia to daleko nie zajdziesz...

...kontynuując temat to do premiery hsm3 pozostało już tylko 35 dni... nie sądzicie że ten czas się dłuży...? chociaż od chwili kiedy zaczęłam odliczanie to już i tak sporo minęło to było jeszcze tak ok 180 czy 160 dni... chociaż czekanie same w sobie jest fajne... tylko ciekawość mnie zżera przez to że piosenek obiecałam nie słuchać przed premierą....:((

Sylwia15

Nagłowek rzeczywiście nie ma mocy prawnej i przed sądem za to odpowiadać nie będziesz, ale czy to oznacza że możesz tu pisać co Ci się tylko podoba?! Czy w tym kraju ludzie opamiętają się tylko jeśli zagrozi się im odpowiedzialnością karną?! Na świecie istnieją różne inne zasady, choćby ta o której ciągle piszę na tym forum, a czego nikt nie potrafi zrozumieć, czyli KULTURA! Czy wyzwiska na jakimkolwiek forum i pod kogokolwiek adresem są w porządku?! Odpowiedź brzmi NIE! Masz prawo się wypowiadać na każdy temat, bo to wolny kraj. Napisz że nie lubisz Zaca, że według Ciebie nie sprawdza się jako aktor, ale wyzwiska został dla siebie, a wtedy nikt nie będzie się czepiać! To się tyczy WSZYSTKICH ANTYFANÓW, którzy nie znają najwyraźniej języka polskiego, a tylko "łacinę podwórkową"!

użytkownik usunięty
Sylwia15

"Wiecie dyskusja z nim nie ma sensu to cytuję swoją wcześniejszą wypowiedź w pewnej prywatnej rozmowie xD" - mam wrażenie, że to zdanie nie oznacza niczego.

tylko ciekawość mnie zżera przez to że piosenek obiecałam nie słuchać przed premierą....:(( - dobra decyzja, ale jeszcze lepiej nie słuchać ich w ogóle.

"powinieneś naprawdę poszukać innego forum" - nie mam takiego zamiaru.


Ja nie wiem nie potrafisz napisać nic bez cytowania innych? Czyżby twój mózg był aż tak zlasowany że nie potrafi nic innego tylko w kółko wszystkich przedrzeźniać dodając złośliwe komentarze....

użytkownik usunięty
ShadowGirl

"( mam nadzieję że zrozumiałeś, aluzję, bo zazwyczaj masz z tym problem...)" - kurde moje złote rybki dawały lepsze "aluzje", jak chciały żreć.

Rozumiem, że rybki to jedynie twoi słuchacze, bo nikt inny nie przyznałby ci racji i tylko one cię nie wyśmieją.

Ryby dają ci sygnały… Ciekawe… Pewnie białe myszki też widzisz… (haha)
Szczerze, chyba musisz złożyć wizytę w ośrodku psychiatrycznym w Bolesławcu….

I mówię serio. Chociaż za tobą nie przepadam, to czytając twoje wypowiedzi naprawdę zaczynam się o ciebie martwić…

użytkownik usunięty
ShadowGirl

"Rozumiem, że rybki to jedynie twoi słuchacze, bo nikt inny nie przyznałby ci racji i tylko one cię nie wyśmieją." - za to mam kilka czytelniczek znacznie głupszych, niż rybki.

Nie przewyższa inteligencji swoich rybek i na dodatek uważa, że wszyscy ludzie są jak on! ;D Zabawne...

Cattie

Cattie, stuprocentowa racja! Podpisuję się:D

Te twoje rybki w takim razie muszą być bardzo mądre i przewyższać intelektem swego właściciela.

I oczywiście przyznaje rację swoim poprzedniczkom...

użytkownik usunięty
ShadowGirl

Zjadam na śniadanie całą waszą trójkę, a wam się wydaje, że naprawdę macie coś do powiedzenia, na chwilę obecną większość czasu powinnyście poświęcać na nauce używania biustonoszy, niż na tym forum bo podejrzewam, że zbliża się okres kiedy będą mogły się wam do czegoś przyać.

Jak już pisałam nie mam 13 lat, tylko 16!
Nawet gdybym chciała zająć się czymś innym niż pisanie na tym forum, to przeszkadza mi w tym ktoś taki jak Ty! Najmądrzejszy nie jesteś i przyjmij to do wiadomości!
Jak widać mamy coś do powiedzenia, a raczej napisania na temat Zaca, bo jakbyś raczył zauważyć to forum o nim! A gdyby było tak jak piszesz, to prawdopodobnie nie musiałbyś teraz próbować zmienić tematu.

Chciałam zauważyć, forum nie jest poświęcone na edukacje w dziedzinie obsługi biustonosza którą nie wiem po co się interesujesz(może ci potrzebny bo nie widzisz palców u stóp)... Jedyne co chciałabym zaproponować to powrót do tematu gdyż rozmowa z tobą stała się po prostu męcząca i nawet już nie śmieszna...

użytkownik usunięty
Sylwia15

"A gdyby było tak jak piszesz, to prawdopodobnie nie musiałbyś teraz próbować zmienić tematu." - akurat nie ja zmieniłem temat.

"rozmowa z tobą stała się po prostu męcząca i nawet już nie śmieszna..." - nikt cię tu nie trzyma, chociaż rozmowa z wami jest bardzo śmieszna.

"(może ci potrzebny bo nie widzisz palców u stóp)..." - kto ci powiedział o takim zastosowaniu stanika?? masz otyłych w rodzinie??

użytkownik usunięty
Sylwia15

I oto właśnie przykład typowej fanki Zaca ;)
Gówniara z blokowiska. Nie ma co wdawać się.
Aha, i nie mam zamiaru tu wracać, czytać tępych postów, nie bawi mnie to, żegnam.

PP

ShadowGirl

jaaa, ja go słucham! hahahahahha juz go lubie! i to nawet nie za tego Zaca-sraka (choc to trafione bylo)! ludzie, nauczcie sie smiac z siebie, podchodzcie do tego powazniej! Zac jest waszym zyciem? ludzie publiczni sa po to zeby ich podziwiac albo krytykowac! powiedz, kto nastepny, prosze powiedz mi, kto bedzie Ci mowil, ktoredy masz isc? poza tym, aktorów się powinno 'lubić' za ich grę, a nie ładną mordkę.

eeetam

ale fajnie się dzieci jadą. Aż miło się czyta.
Zac to debil.

Sylwia15

KOCHAM ZAC'A I MAM GDZIEŚ WSZYSTKICH ANTYFANÓW!!! ShadowGirl wejdź na bloga i zostaw gg... czas na 2 stopień wtajemniczenia

użytkownik usunięty
Sylwia15

No, racja możecie już spieprzać

Nie wiem czy nie zauważyłeś, czy jesteś na tyle głupi ( co by mnie wcale nie zdziwiło), ale to ciebie tu nikt nie chce…

ShadowGirl

Dokładnie! My tu się akurat dobrze czujemy w swoim towarzystwie (czyt. w towarzystwie fanek), a ty jesteś jak piąte koło u wozu! ;D Zupełnie zbędny... :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones