Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 305 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

go za role w filmie "droga po marzenia".Przez pewien czas zastanawiałam się czy ten aktor nie ma autyzmu bo tak wiarygodnie zagrał swoją postać.Zdecydowanie najlepsza rola-wielkie wyzwanie zagrać dzieciaka chorego na autyzm.A, że śpiewać potrafi to wiadomo, że musiał dobrze wypaść w HSM.kto go nie widział w "drodze..." musi koniecznie to nadrobić, zresztą sam film daje dużo do myślenia jak my sami reagujemy na osoby z problemami.Nie każdy podałby pomocną dłoń.

lady_yre

może i umie śpiewać, ale w HSM to nie on śpiewał tylko jakiś Drew Seeley!!!

lebron5

masz racje... bardzo dobrze wcielił się w rolę tego chłopca, a najlepiej wygląda w hair spray:D

lady_yre

Zac tez śpiewaj w HSM. Głoś Zaca i Dreew były pomieszane. I w taki sposób powstał ten głos. Niedługo ma być druga trasa koncertowa z HSM i zamiast Zaca ma pojechać Dreew.

użytkownik usunięty
lady_yre

Ty wiesz, że ja również zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem nie ma autyzmu? Ale on miał na tym wilmie siedemnaście lat! A grał (o ile dobrze pamiętam) dwunastolatka. Nawet z tym autyzmem uważałam, że jest słodziutki, ale nie skojażyłam go wtedy ze High School Musical...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones