Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 420 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

...na poprawę humoru zacytuję tu trzy najgłupsze wg.mnie teksty Zawshe Zakuś:
Vanessie dalam 1 bo troche za czesto sie usmiechala ale mysle ze wcale nie jest taka zala zwlaszcza ze juz nie jest z ZaKu$siem i moze jej zmienie ocene.

Fani piszcie co myslicie o filmie harspray !!! Mi sie podoba ale ZaKu$s ma troche brzytka fryzure ale jak sie ze mna ozeni to nie bedzie tak brzytko wygladal :DDDD. P0dDr@Ff!@m!!!!!!!!!

ale wy jestescie zalosni!! Preciez mu dalam 8 a to jest wysoka ocena a moze co mialam napisac ze sie dobrze trzyma? przeciez widac ze nie i przeciez go chyba nie obrazilam .

Jeśli ktoś ma coś jeszcze to śmiało może to tutaj pisać. A szanownej pani Zawshe Zakuś tu NIE zapraszam ;)

Lady_From_Burton_World

" jescze jedno ci powiem ze widzialam wczoraj nawet w koncu wdzoraj film z tym twoim calym aktorem na polsacie poznaj moego tate i wcale nie byl rewelacyjny inei wiem czym sie podniecasz?? wcale bie gral lepsij oz Zaka!!! "

BRYLANT_2

to bylo zajebiste ale mi sie najbardziej podobal jej wstep do bloga. załosny ze hej....smieje sie smieje sie....chyba jednak bede odwiedzac to forum...mozna sie posmiac z głupoty autorki...informujcie jak zanjdziecie blyskotliwe posty naszej ukochanej Zawse Zakus...A.... Mi sie przypomnialo.. Ktos na forum Johnnego Deepa napisal ze Zawshe Zakus ni emoze juz odpisal bo ten ktos ja złapał do pokebola. Hahahha... Nie mogłam sie powstrzymac..pozdro for Brylant and Winnona

Emiru18

to napisal Robert De Niro :)

Pozdro

Lady_From_Burton_World

To znaczy, że to już koniec? Szkoda... Od kilku godzin czytam wszystkie posty związane z Koffam Zakuś i chyba bez przerwy się śmieję. A już myślałem, że dzisiaj mam zły dzień.
Mam tylko nadzieję że to była podpucha. Nie wydaje mi się, żeby ktoś mógł być tak głupi, a paru trolli już widziałem...
Ale naprawdę, Koffam Zakuś przywróciła mi sens życia.

xysio_2

"a moja psiapsiulka mowi z jutri zalozy sobie konto albo disiaj u mnie i da Zakowi 10 i wasze 1 na ic se nie sprzydadza bo bedzie nas wiecej!!" - aż strach się bać - kolejne pokemony atakują!


Pzdr.

Suede

o to co napisała:

na forum Edwarda Nortona:
"po foci na liscie 100 myslalam ze to jerzy dudek
ale slyszalam ze to dgpobry aktor po nazwisku czy on nie gral w dude where my car? bo focia jest nie wyrazna??"


na forum Jima Carreya
"mysle ze zasluguje na 7 ale sie oststanio popsul i juz nie sjet taki smieszny:(
apropo nie wiedzialam ze jeste jsuz taki stary nawets ie trzyma i nie wyglada ?Qsupermai mial role w glupim i glupszy :D:D:D:D:D mam ndieje ze jeszcze zagra w jakims smiesznym filmie i trzymam kciuki !!!za te poprzednie filmy to nie rozumiem jakmozna go nie lubic???chyba tylko jak sie klan lubi ogladac :D. posdraffia,m!!"

Na forum Marilyn Monroe:
"Bardzo ladn a byla mam z nia nawet bluzke :)"

Na forum Roberta DeNiro:
"a ty jaki jestes????sam nie pshyjmujesz jak ktos krytykuje twojego aktora a potem wchodzisz na forum innych i dajesz im 1 bez powodu???bo jest ladny i zdolny i ladniejszy od ciebie?? to widzisz jak to jest a twoj aktor to nie wiem czy jeszcze zyje bo go nie widzialam w zadnym nowym filmie a zajmuje miejsce w rankingu i blokuje tych aktorow co graja i maja fanow!"

Eriu

No nie! Nie mowcie mi, ze glupota tego czlowieka rozpelza sie po coraz wiekszej ilosci forow! Probowalismy z nia jak z czlowiekiem w temacie o jakiejstam zabawie, ale do tego dziecka nie docieraja ani bluzgi, ani ludzka mowa! Ja tez jednak sie tu zatrzymam bo jakbym miala zamiar lazic za nia wszedzie i komentowac to by mi zycia nie starczylo...
Jerzy Dudek i Edward Norton nie no mozna sie posmiac xD

Eriu

-Na forum Marilyn Monroe:
"Bardzo ladn a byla mam z nia nawet bluzke :)"


Wymiata.
O Boże. Przerażające.

mean_girl

Ona Marilyn Monroe dała 10, ale to chyba za bluzkę, bo żadnego z nią filmu nie widziała :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones