Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 302 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

dziwne czy nikt niezan zaca?/ mo\zliwe bo u nas w polsce niejest znany bo serial summer land az jego udziale niebyl u na schyba nigdy emitowany a szkoda bo bylo by na co i na kogo poatrzefc(w tym serialu gra tez rowniez jessie mccartney)

karolinkaxx

Ja go nie znam, trafiłam przypadkowo, bo jedna z filmwebowiczek miała jego podpisane zdjęcie na avatarze:D
Fajny się wydaje, napewno lepszy od Jessiego McCartneya:D

karolinkaxx

heh no szkoda, ze nie emituja 'Summerland'... ehh.. wlasnie przypadkowo trafilam na ten serial w internecie.. i teraz sobie ogladam fragmnety.... ale wiesz.. ten chlopak jest Zac jest bardzo mlody tam jeszcze i.. za bardzo nie zwraca mojej uwagi, w odroznieniu od Jessiego:PPPP

Ona

to dziwne bo oni sa w tym samym wieku, czxyli co, tam Zac wyglada mlodziej niz Jesse?

Willow_2

dodam, ze obiecujacy z niego czlowiek, zobaczymy :)

Willow_2

Na bank wygląda młodziej, oglądając High School Musical dalabym sobie rękę uciąć, że ma nie więcej niż 16 lat!

Morgan_LeFay

to prawda, ale jest bardzo sympatyczny, no zrestza zobaczymy na jakiego faceta wyrosnie :)

karolinkaxx

mi się tak średnio podoba w summerland. Rezcyzwiście tam wole Jessiego, ale za to w High School Musical świetnie wygląda :D szkoda, ze polska telewizja tego serialu nigdy nie emitowała...

karolinkaxx

no ostatnio emitowali w tvp1 więc zapewne oglądałaś...Bosko tam wygladał i świetnie spiewał. W ogóle świetny z niego chłopak . A tak poza tym to wie ktoś jak mozna znaleźć te odcinki "Summerland", można je ściągnąć czy coś?

Piesialala

a i owszem:) a co do summerland pewnie mozna sciągnąc, ale ja juz tyle seriali oglądam zagranicznych i sciągam, z emysl o jeszcz ejednym przyprawia o bol glowy :P (weeds, lost, Grey's anatomy, deperate houswifes):) A pani poiżej jak ogląda summerland?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones