Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

bulwers

użytkownik usunięty

6 miejsce!!!!a gdzie geniusze pokroju Toshiro Mifune!!!takiego gnoja tak wysoko!!!stawiajmy mu 1 (ja tak zrobiłem) to go strącimy!!! do dzieła. top 100 schodzi na psy. bojkotuje tę listę

użytkownik usunięty

wstawiajmy mu jedynki. lufy, pały, p*** (1). te słowa kieruję do wszystkich normalnych filmwebowiczów

jeju, czy to jest sprawa życia i śmierci, czy będzie wysoko, czy nisko ? nie wydaje mi się .. od dawna wiadomo [może ty jednak jeszcze tego nie zauważyłeś], że ta lista to nie jest obiektywna [a raczej ludzie głosujący]. nie masz innych spraw na głowie, tylko takim gównem się zajmować ? nawet jak ty i ktoś dasz 1, to następne dwie osoby dadzą 10 .. i nic z tego nie będzie .

pomyśl nad tym . pozdrawiam :]

oluskaa

No niby tak ale przesada jest stawianie jakiegos Zaca Efrona wsrod takich gwiazd jak Connery,Brando,DeNiro,Pacino...
Przezylam szok jak zobaczylam liste :DeNiro,Brando,Pacino itp a tu nagle Efron... ludzie zal

Hermioneczka

ja Cię doskonale rozumiem.
chodziło mi tylko o to, że takie listy nie są zbyt sprawiedliwe i obiektywne i nie ma co zwracać na nie uwagi.
wiadomo, że tu na filmwebie są różni ludzie z różnymi gustami i poglądami i nikt nic na to nie poradzi.
takie jest życie i tyle :]

pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones