Zac Efron

Zachary David Alexander Efron

8,0
33 445 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zac Efron

ludzie, dajcie już sobie spokój z tymi żałosnymi komentarzami... już mnie tak zaczynają wkurzać, że nie moge =\=\ no i co z tego, że trafił na tą durną liste, co Wam to ku*wa przeszkadza!! tak to przezywacie jakby to była sprawa życia i śmierci... uważacie, że Efron niesłusznie trafił na tą liste. ok. no problem. no ale po kiego grzyba wyzywacie tych, co go lubią i dają mu dobre oceny!! no bo chyba nie bez przyczyny trafił na tą liste, nie?! najwyraźniej ludzie go lubią i dobrze go oceniają. i skoro nawet nie wiecie kto to jest, to jak możecie oceniać jego grę aktorską?? zresztą.. nie pomyśleliście może, że to jest lista 100 NAJPOPULARNIEJSZYCH aktorów?? moim zdaniem to dobrze, że ustępuje sie miejsce dla aktorów młodszego pokolenia, no bo przez ile lat można się podniecać takim Jackiem Nicholsonem czy Seanem Connery?? może i dokonali o wiele więcej niż taki Efron, no ale lata lecą, pojawiają się nowe filmy, nowi aktorzy! i jeśli Zac jest młodszy, to od razu musi oznaczać, że nie ma talentu?! proponuje też, żebyście sobie przypomnieli, jak byliście młodsi, to czy rzeczywiście byliście fanami wyłącznie samych zdobywców oscarów?? szczerze w to wątpię. każdy ma prawo do własnego zdania i Wam NIC do tego!

pozdrawiam.

Piranha

popieram w stu procentach (;


dalej mi się nie chce nic komentować, bo to bezsens.
ludzie głupi są na filmwebie, będą i nic na to się nie poradzi.
a mi szkoda palców na dalsze pisanie, bo i tak nic tym nie wskóram.

pozdrawiam :]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones