Zach Braff

Zachary Israel Braff

7,9
2 488 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Braff

Bardzo lubie tego aktora, jest świetny... niestety kiedy odkryłam serial Scrubs, stracił wiele w
moich oczach, stać go na wiecej, niz gra w serialu o tak prostym i głupkowatym humorze,
kompletnie tego nie kupuje, a wręcz zaczął mnie irytować

akew

Bardziej bym stwierdził że po właśnie w serialu się bardzo wyrobił. Lubie ten serial i oglądnąłem wszystkie sezony i w pierwszym sama jego gra nie zachwyca. ale z kolejnymi widać jak dojrzewa aktorsko.

akew

"w serialu o tak prostym i głupkowatym humorze" ? O tu bym się nie zgodził. Serial przekazuje pod koniec prawie każdego odcinka mądre morały oraz wartości. A humor? Głupkowaty? Może czasami, ale na tym polega geniusz tego serialu, na łączeniu trudnego z łatwym.

Jump in

Serial jest genialny nie rozumiem ludzi, którzy tego nie rozumieją :)
Scrubs i South Park moje ulubione, może nie wszystkie odcinki ale większość to perełki! :)

akew


Nie kupowac mozna innych filmow. nt. w serialu zagral rewelacyjnie. widac tez jak sam dojrzewa

dziedziulek

Racja, właściwie zaczął sie wyrabiać po serialu, czy moze w trakcie( ja serial poznałam dopiero po obejrzeniu kilku filmow). Ogladałam wiele odcinkow scrubs z róznych serii, ale niestety dla mnie jest słaby. Jedynie moja sympatie zyslał ten dozorca i jeden z lekarzy. Co do South Park, to scrubs nie dorasta mu do piet. A madre moraly znajde rowniez w kazdym innym serialu. Btw. humor glupkowaty pojawia sie nie od czasu do czasu tylko w kazdej scenie, mam na mysli te przerywniki, rzadko sa trafione.

akew

Scrubs jest jednym z najlepszych seriali jakie oglądałam.Humor nie jest głupkowaty - jest naprawdę zabawny, ale wiadomo, kwestia tego, co kogo śmieszy.Ja na przykład uwielbiam te przerywniki;) Ale nie każdemu musi to odpowiadać.
Poza tym serial w lekki sposób opowiada o całkiem poważnych rzeczach i o dorastaniu grupy ludzi do bycia dobrym lekarzem, mężem/żoną, partnerem, przyjacielem, nauczycielem itd.Jest wbrew pozorom bardzo mądry i mówi o wartościach w nienatrętny sposób, w komediowym stylu i za to go uwielbiam.
I fakt, Zach od początku serialu był dobry, ale z czasem coraz lepszy, reszta w sumie też rozwijała się aktorsko w ciągu kolejnych sezonów.

_malena_

Ja właśnie cenię Scrubs za świetne postaci i to, że przekazują coś więcej i nie są właśnie głupkowatym serialem i naprawdę można się czegoś nauczyć nie będąc przy tym infantylnym. Zależy to też jednak od tego na jakie odcinki się trafiało bo serial oczywiście miewał też nie jednokrotnie słabsze okresy.

akew

Scrubs jest rewelacyjny, jeden z lepszych seriali jakie ogladalam i to wcale nie jest glupkowaty serial... trzeba tylko obejrzec troche wiecej odcinkow by sie o tym przekonac!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones