Zach Roerig

Zachary George Roerig

6,9
2 728 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zach Roerig
wiolnik4

; ))
W "Pamiętnikach wampirów" gra fajnego kolesia. Taki grzeczny chłopczyk ;DD
I widac początkujący aktor.... Może mu się uda zrobic kariere.... Ma predyspozycje ; ))

wiolnik4

Pierwszy epitet, jaki nasunął mi sie na jego widok to "uroczy". No bo przecież taki właśnie jest ;) Nad nim można się rozpłynąć i wcale nie chcę przez to powiedzieć, że nie można go uznać za faceta w penym tego słowa znaczeniu ;]

Bells93

nie wiem,co wszyscy w nim widzą,jako Matt mnie strasznie irytuje,jest za
grzeczny i niestety nie dodaje mu to żadnego uroku :x

spinelli

spokojnie, ja mam nadzieje że go nie uśmiercą i jeszcze będzie miał jakiś wątek w 2. sezonie.

Dodo140

a ja właśnie uwielbiam Matta, porządny chłopak, wręcz idealny :D mam nadzieje, że w serialu będzie jak najdłużej ,bo to bardzo pozytywna postać moim zdaniem.

wiolnik4

Ja też uwielbiam Matta. Choć nie wiem czy chcę by był z Caroliną. Jest superaśnie przystojny i na pewno znajdzie sobie nową dziewczyne, więc niech szuka.

Polecacie jakiś film z jego udziałem?

wiolnik4

No Matt jest fajny i dość ładny i chciałabym żeby z powrotem był z Caroline

Nataleah

Idealny aktor pod postać Matt'a - gdy czytam o nim w książce jego postać mam przed oczyma,idealnie go wybrali.

wiolnik4

Najbardziej paskudny aktor z pamiętników

kolsol

Najbardziej paskudny jest ten cały Somerhalder ;/ Nie wiem co w nim wszystkie widzą. Bez retuszu na zdjęciach wygląda okropnie.

Carmellia

Pierwszy raz w życiu widzę niepochlebną opinię na temat wyglądu Iana :) I oczywiście się z nią nie zgadzam, bo facet jest mega przystojny, charyzmatyczny i ma idealną budowę ciała- ani nie napakowany, ani nie za chudy :) Ale rozumiem Cię i szanuję Twoje zdanie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones