Zoey Deutch

Zoey Francis Thompson Deutch

7,8
10 355 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoey Deutch

ona się nie nadaje na Rose w AW
Rose miała mięć ciemną skóre bo jej ojciec był z Turcji
w pięknych istotach mi się podobała ale jako Rose jest jedna wielka MASAKRA
Ale na pewno gorsza od Dimitra nie będzie

Emka1478

Zgadzam się. Ona jest za słodka na Rose. idealna do tej roli była by Eliza Dushku. Wiem że ma ,,wiek'' ale tak własnie widzę Rose.

sahiba000

A według mnie była idealna. Bardzo fajnie odegrała rolę Rose, którą właśnie tak sobie wyobrażałam kiedy czytałam AW.

Poza tym w książce nie było napisane, iż ma ciemną skórę, tylko że ciemniejszą karnację od bladych morojów. To, że Abe był z Turcji, nie oznaczało od razu, że Rose ma mieć ciemną skórę jak on, w końcu jej matka była "biała".

Fullness

właśnie przeczytałam 2 pierwsze tomy AW i uznałam, że bardzo dobrze dobrano aktorów. Zoey świetnie wyszła jako Rose :)
kiedy pierwszy raz obejrzałam ten film, nie spodobał mi się (był raczej średni), ale postanowiłam dać mu drugą szansę i obejrzałam ponownie... szczerze? przekonałam się do AW i teraz to chyba mój ulubiony film o wampirach (od razu po Wywiadzie z Wampirem)

sahiba000

Eliza Dushku to akurat za ciemnej skóry nie ma, urodą nie grzeszy. Zoey jest idealna. Dimitri czy jak mu tam było bardzo mi nie pasował.

Emka1478

w Thorze boga Hajmdala gra czarnoskóry aktor więc pogódź się z tym i przyzwyczaj, że w dzisiejszym świecie bardziej "normalna" i cool jest "baba" z brodą niż naturalne cycki i wizja reżysera niż autora książki. Sorry taki mamy klimat. pozdrawiam

Emka1478

Muszę przyznać że oceniłam Zoey zbyt pochopnie. Wypadła świetnie, idealnie się spisała.

Emka1478

Ja jak na nią patrzę to ciągle widzę w niej Danielle Campbell w roli Daviny (The Originals). Może takie złudzenie tylko, ale nie mogę się opędzić.

Emka1478

Mnie także jej gra nie przypadła do gustu. Po prostu nie tak wyobrażałam sobie Rose.
Ale film do najgorszych nie należy.

Emka1478

zgadzam sie co do wygladu, ale to nie jej wina, jak dla mnie swietnie oddała temperament Rose, bardzo fajnie zagrała, cała reszta jak Lissa, Dimitri to dopiero była porażka

guga_buzka

Temperament temperamentem, pod tym względem Była całkiem okay. Tylko wygląd mi zupelnie do Rose Buntowniczki nie pasował...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones