Zoey Deutch

Zoey Francis Thompson Deutch

7,8
10 357 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoey Deutch

Jejku naprawdę cieszę się, że wybrali taką młodą aktorkę :D Podoba mi się ;p

Pecia15

też się cieszę:D Bo mogli wybrać gorzej a ona nawet podobna xD

Pecia15

ja to się wg ciesze że będą kręcić :) ale szczerze no to ona ładna jest dobrze wybrali:)

madoxxx

szkoda, że to nie Ben Barnes :c

Pecia15

Dość dobry wybór, ale Dymitra popsuli.

MartaP1996

Właśnie Dymitr to strzał w dziesiątkę! Facet jest przystojny, a przede wszystkim jest Rosjaninem, już nie mogę doczekać się jego akcentu :)

Pecia15

nie jest źle ;)

m_a_c_88

Trzeba jeszcze poczekać na to jak ich wystylizują i w ogóle bo wtedy aktorzy mogą być bardziej lub mniej podobni:D

Pecia15

no, mogło być lepiej, ale mogło być też o wiele gorzej, więc się cieszę.

Pecia15

To jest pewne? Skąd macie te informacje?

daphne16

z tumblra, ale na oficjalnej stronie vampire academy the movie na fb i twitterze też jest to potwierdzone :)

Pecia15

Poza tym Zoey w ostatnim wywiadze z Pieknych istot mówiła, że cieszy się, że dostała role Rose bo to świetna postać, taka 'badass' :D

Pecia15

Dzięki ;) Właśnie wczoraj ten wywiad oglądałam, bardzo się cieszę że wybrali tą aktorkę a nie propozycje fanów typu: Phoebe Tonkin lub Sophie Bush. Już nie mogę się doczekać premiery!

Pecia15

Patrzę na jej zjdęcia i mniej więcej tak wyobrażałam sb Rose :D

Pecia15

też bardzo się ciesze, że ona zagra Rose, bardzo lubię VA i bałam się, że wybiorą nie pasującą aktorkę, alena szczęście nie potrzebnie, Zoey psuje do tej roli :)

użytkownik usunięty
Pecia15

Dobry wybór i Dymitr też jest zabójczy *.*

Pecia15

jak dla mnie jest jakaś za słodka... ale zobaczymy jak zagra.. ale za to Christian fajny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones