Zoey Deutch

Zoey Francis Thompson Deutch

7,8
10 356 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zoey Deutch

hej czy będzie następna część akademi wampirów ?? ponieważ bardzo bym chciała wiedzieć i film jest wspaniały i bardzo śmieszny :D

z góry dziękuje za komentarze :D

hiniity

Co do filmu to nie mam pojęcia czy będzie kolejna część ale prawdobodobnie tak . Z tego co napisałaś można wywnioskować że nie wiesz że film powstał na podstawie książki ... szkoda gdyż książka jest lepsza niż film zdecydowanie:) Więc możesz sobie przeczytać . Polecam :>

Akademia wampirów 1.
Akademia wampirów 2: w szponach mrozu.
Akademia wampirów 3: Pocałunek cienia.
Akademia wampirów 4: Przysięga krwi.
Akademia wampirów 5: W mocy ducha.
Akademia wampirów 6: Ostatnie poświęcenie.
Autorką jest Mead Richelle :D

cragen0613

Całkowicie zgadzam się z koleżanką wyżej....film był gorszy ponieważ pominęli najważniejsze i najciekawsze wątki z tej pierwszej części i...trochę się zawiodłam ale mam, nadzieję że w drugiej części nie popełnią tego samego błędu... :)

cragen0613

Ale jest też w pewnym sęsie kontynuacja książki ... KRONIKI KRWI Które są kontynuacją życia Sydney i Adriana

cragen0613

Weird, weszła mi w pamięć jako Rachel Meat.

hiniity

http://www.imdb.com/news/ni56795939/ według tej strony na pewno będzie druga część, scenariusz już jest, teraz pewnie trzeba będzie tak z rok poczekać. Polecam książki (są ebooki więc bez problemu znajdziesz) naprawdę świetne i niesamowicie wzruszające :-)

madzia1502

film będzie jeśli fani się na niego zrzucą https://www.indiegogo.com/projects/frostbite-a-vampire-academy-film

madzia1502

gdzie znajdę te audio booki?

hiniity

Bedzie bo Lucy Fry nie będzie grała w innym filmie ponieważ będzie miała wtedy zdjęcia do Akademii Wampirów 2

Kitty_K

mam nadzieje że będzie druga część bo ten film jest fajny, ale nie równa się z książką.

hiniity

Jakby był to żeby dali fajnego aktora do roli Adriana. Bo on jest moją ulubioną postacią w tej książce i nie chce żeby to zepsuli. Ogóle pierwsza część to była klapa przez scenariusz który bądźmy szczerzy dupy nie urywał, a bez tego końcowy efekt to i tak klapa nawet jak aktorzy dobrze grają.

hiniity

Może nie być, bo zarobił grosze. Jakąś 1/25 tego co pierwsza część Zmierzchu.

hiniity

Ja tam czekam na Adriana :3 Ktoś ze mną? ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones