Zuria Vega

Zuria Regina Vega Sistos

8,9
367 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zuria Vega

jak ona może grać główne role ? Jest tyle ładniejszych aktorek

tenisistka1

zgadzam się właśnie oglądam ukrytą miłość i jest tam wyjątkowo szpetna nie wiem według jakiego klucza jest obsadzana w rolach głównych.

ana_lucia_cortez

jakiego klucza ? napewno nie przez talent bo tego nie posiada ani przez urodę której także nie ma , odrazu jak zobaczyłam że ona ma grac główną rolę to mnie zniechęciło , ale zobaczyłam 2 odcinki żeby nie było że się uprzedzam , ale jak myślałam tak było , żenujacy serial , główni bohaterowie tworzą film , więc ona mi go obrzydła , kto wie czy jakby kto inny grał jej rolę to może bym oglądała :)

tenisistka1

A ja się z wami nie zgadzam uważam że jest bardzo ładna i ma coś w sobie

Olimpia_Delacour

ładna ?? hahah , dobre , to w takim razie nie wiem jak nazwać aktorki które naprawde są ładne, laleczka porcelanowa , dostała się do aktorstwa dzięki tatusiowi który jest aktorem , nieważne czy ma talent czy nie , ale ma znajomosci , dno totalne , doceniam takie które swoimi siłami , talentem czy nawet urodą same do tego dochodzą a nie po znajomości , takto pewnie nigdy by się nie dostała bo talentu nie ma ! Gdyby nie ten makijaż to już wogóle byłaby paskudna , wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia nawet w google i można zobaczyć że to przecięta kobieta ,

tenisistka1

Ona jest przepiękna, ale nie w tym serialu. Wystarczy popatrzeć na jej zdjęcia w internecie. Charakteryzacja na prowincjuszkę sporo z urody jej zabrała, odcinek gdy zjawiła się na przyjęciu TR. Brzydka nie sądzę, choć powiem szczerze, że jak zaczęłam oglądać telenowelę miałam wrażenie, że nie jest zbyt atrakcyjna...

kareninaa

ja ją widziałam w morzu miłości i w tym więc dla mnie w obu jest sztuczna i tandetna .

tenisistka1

Tak czy siak, nie dorastasz jej do pięt...

devilll2305

a ty to kto ? ogarnij się dobra?! Może ty masz bzika na punkcie kogoś kogo w życiu na oczy nie widziałeś/aś ? Dorośnij ! Wolny kraj i mam prawo oceniać kogoś jak mi się podoba! Nie podoba ci się to nie czytaj ! To mój post więc nara

tenisistka1

A ty ją znasz? Widziałaś na żywo? Tak to wolny kraj i ja uważam, tak jak napisałem...

devilll2305

nie jestem jakąś idiotką co zazdrości jakieś malowanej lali z tv nie wiadomo czego (żeby chociaż było jej czego zazdrościć) , jest multum aktorek co rzeczywiście są ładne i mają talent i jest im czego zazdrościć a nie takiej co dostała sie do filmu tylko dzięki temu że ma znajomości rodzinne a zero talentu!

tenisistka1

A ja mam prawo oceniac ciebie i jestes paskudna hahaha

paulinamadziax

Twój poziom intelektualny jest tak samo wysoki jak ten komentarz ....

kareninaa

Zgadzam sie z toba w serialu jest brzydka ale na zdjeciach w internecie jest calkiem ladna

tenisistka1

tak ja tez niewiem pewnie ma znajomosci skoro gra glowne role bo jest paskudna i piegata. Jest tyle peiknych czarnych aktorek

użytkownik usunięty
ana_lucia_cortez

ty chyba jesteś ślepa

tenisistka1

Ładna laska jest. Wyrazista. Niezła figura, ładne rysy twarzy, super włosy... Paskuda to jest Różdżka albo Bachleda-Curuś dopiero.

saqmd

jak dla mnie Curuś jest od tej pseudo aktorki ładniejsza i co ważne ma talent w przeciwieństwie do tej ''aktoreczki''

użytkownik usunięty
tenisistka1

nie wiem dlaczego ale też tak uważam... niby jest ładne ale jest jakaś dziwna... taka blada i ta czewona szminka :/

Ilean Almaguer Ochoa grajaca Hannah w Ukryta Miłośc jest duzo ładniejsza !!

zgadzam się :):)

Mojim zdaniem najladniejsza osoba w ukrytej millosci jest Violoeta

tenisistka1

Czyli według was to, że do najpiękniejszych nie należy znaczy, że nie powinna grać?

PRZYKRE POJMOWANIE ŚWIATA...

użytkownik usunięty
Lenkaaa_93

halo to tylko telenowela nie bierz tak tego do siebie... xD

nie rozumiem o co ci biega z tym swiatem ??
przecież to tylko serial - a nie coś istotnego

Nikt nie powiedział że nie powinna grac tylko że sa ładniejsze aktorki w tym serialu, prosze czytac ze zrozumieniem ;)

Zauważ proszę, że nie komentowałam wszystkich wypowiedzi tylko pierwszą, osoby która założyła ten wątek.
Więc przejrzyj najpierw czyją wypowiedz skomentowałam i zastanów się.

właśnie są ładniejsze , a główna rola to coś ważnego

tenisistka1

Ale to, że nie jest tak piękna jak np. Violeta nie znaczy, że nie może grać głównych ról...
Co mają ją dyskryminować w świecie telenowel tylko dlatego, że nie grzeszy urodą? Przemyśl to...
Fajnie by było jakbyś nigdy nie dostała awansu w pracy tylko dlatego, że nie jesteś ładna nie? Na kogoś to potrafisz mówić, że nie powinien dostawać głównych ról, bo nie jest piękny, a sama byś się załamała jakby przykład który podałam się spełnił.
NIE TYLKO WYGLĄD SIĘ LICZY - ZAPAMIĘTAJ TO .
Jakbyś nie zauważyła to w telenowelach dobiera się aktorów tak, żeby byli podobni do rodziców i najbardziej pasowali do roli którą mają grać...
Wyobrażasz sobie taką Violetę jako głupiutką i skromniutką Lucianę? Wątpię...

Lenkaaa_93

chodzi o to że ona dostaje te role tylko dlatego że jej tatuś jest w branży i jej to załatwia , za nazwisko i tyle , a talentu czy szkoły nie ma ,. inne aktorki które mają potencjał są oddalane tylko dlatego że nie mogą się przebić bo taka jak Vega ma z góry to załatwione ,. choć nie wyróżnia się jakoś specjalnie dobrą grą ! A w filmach właśnie wygląd się liczy bo się jakby nie było patrzy na te aktoreczki.

tenisistka1

Niby nie chodzi o wygląd ale główna bohaterka powinna być piękna albo przynajmniej ładniejsza od reszty..bo głupio jest jak w serialu jest przeciętna główna bohaterka a wszyscy mówią o niej ,że jest piękna i kocha się w niej 3-4 na raz .. (zawsze główna bohaterka ma wielu adoratorów) a postaci drugo planowe są o wiele ładniejsze a nie mają takiego powodzenia ..dziwne to troche.

Zuria Vega pięknością nie jest ale brzydka też nie.. myśle,że jest dosc przeciętna a jej gra aktorska niestety słaba..robi bardzo głupie miny zwłaszcza jak płacze lub krzyczy..chyba tylko uśmiechanie się jej wychodzi.

pati1109

dokładnie , coś trzeba mieć w sobie żeby przyciągać widza do tv , a nie taka sama mina . Ja po kilku odcinkach przełączyłam i do tej pory nie oglądam

tenisistka1

Według mnie jest ładna, poza tym nie tylko uroda się liczy, ale umiejętności aktorskie, lepiej ciut brzydsza aktorka, ale dobrze przekazująca swoją rolę, niż piękne drewno. Ja Zurii akurat nic nie zarzucę. No, ale to moje własne zdanie.

Camilla3

właśnie a ona ani ładna ani talentu nie ma , siedzi tam dzięki tatusiowi.

tenisistka1

Ludzie ale wy jesteście prymitywni. Sądząc po waszych wpisach aktorami mogą być tylko piękni i młodzi ludzie. Co do tego, że ojciec załatwił jej posadę: 1. Skąd wiecie?- pytaliście się?, 2. Większość aktorów pochodzi z rodzin aktorskich- tak było, jest i będzie.

LeatherJacket

jakto skąd wszędzie o tym pisze i jak ktoś trochę o niej poczyta to wie o tym , właśnie ja jestem zdania że nie musi być piękna wycacana laleczka , tylko zwykła normalna dziewczyna , która potrafi przekazać swoją rolę tak aby widz czuł się jakby w tym brał udział , a nie plastikowa lalunia która ma posadkę tylko dzięki wtykom i znajomościom , owszem jest pełno takich aktorów ale ja mówię o tej konkretnej , jest też dużo aktorek które są naturalne i dostały się do filmu dzięki talentowi a nie ....

tenisistka1

Czyli sądzisz, że skoro dana informacja jest powielona na wielu stronach jest prawdą?, geez

LeatherJacket

to nie jest informacja z jakiegoś forum powiedziana przez ludzi , tylko na normalnych stronach filmowych gdzie znajdują się biografie aktorów

tenisistka1

no chyba z wikipedii

LeatherJacket

sam jesteś z wikipedii jak widać tyle wiesz ma jej temat co nic , a udzielasz się jakby było to niewiadomo co , oszczędź sobie albo uzupełnij wiedzę i wtedy się wypowiadaj , Gonzalo Vega słynny aktor który otworzył wrota kariery obu swoich córek Zuri i Marimar .

tenisistka1

Tak, idź i dalej promuj wykreowane ,,newsy"

LeatherJacket

a ty dalej promuj swoją wielką iluzyjną miłość do szkarady :) pozdrawiam

tenisistka1

A i jeszcze coś- twoje ,,niewiadomo" należy pisać oddzielnie:)

LeatherJacket

znalazł się wielki mistrz języka polskiego , witamy :D

tenisistka1

Dziękuję za to niezwykle ciepłe przyjęcie:)

LeatherJacket

nie ma za co i polecam się na przyszłość..

LeatherJacket

Piękna wymiana zdań, fajnie pogadać ze znawcą Messim, który jak widać czyta nie tylko pudelka, także onet i wikipedię :D

Jorjan

:)

tenisistka1

To,że nie jest za ładna nie jest jej głównym mankamentem.Gorzej,że bardzo kiepsko gra

Arwenka1

no mi o to chodzi że po pierwsze jest fatalną aktorką a po drugie nawet uroda jej nie ratuje bo niektóre aktorki są pchane bo są ładne a u niej nawet tego nie ma

tenisistka1

Zuria Vega jest bardzo ładną aktorką. Miałam przyjemność zobaczyć ją w "Morzu miłości" i uważam, że jest świetną aktorką. Co z tego, że dostała się do branży dzięki nazwisku? Ile jest takich aktorek jak ona, które mają rodziców aktorów? Całe mnóstwo. Jak można wydawać opinię o grze aktorskiej po jednym czy tam paru odcinkach? Należy patrzeć na całość. Moje zdanie jest takie, że nawet jeśli dzięki nazwisku dostała się do telenowel to nie oznacza, że brak jej umiejętności czy urody. Jest bardzo ładna szczególnie wkręconych włosach. Będzie grała w "Po prostu Maria".

Klaudi78

Ktoś jeszcze odpisuje na ten wątek? Po 3 latach? XD Masz prawo do własnego zdania ale poprawie cie bo oglądałam całą telenowele Morze miłości wiec oceniam na podstawie całości a nie kilku odcinków. I nie neguje ze ktoś dostał się do tv dzięki znajomości o ile ten ktoś ma talent i potrafi grać a nie ma przez prawie całą telenowele ten sam wyraz twarzy i srednio potrafi wcielać się w różne emocje by wyglądały one prawdziwie. Takie jest moje zdanie a ty nie musisz się z nim zgadzać.

tenisistka1

Tworząc temat musisz być przygotowana na polemikę a nie tylko na poklepywanie po pleckach i same głosy poparcia. ;) Każdy ma prawo do własnego zdania każdy może mieć własny gust dla jednych ktoś/coś jest ładne dla innych brzydkie najważniejsze jest to żeby nie traktować własnej opinii jako prawdę objawioną ( a mam wrażenie że tak właśnie sądzisz ) no i przydałoby się nikogo nie wyzywać pisząc o kimś per szkarada ;) powiedziałabyś jej to w twarz gdybyś ją spotkała ? czy tylko w internecie jesteś tak odważna by w ten sposób wyrażać o kimś swą opinię ? ;)

marekwyszosiat

P.S no i pisanie o kimś że dostaje role tylko po znajomości nie mając pojęcia jak jest naprawdę też jest ani mądre ani eleganckie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones