Zusje (Luxuria Astaroth)

Kamila Smogulecka

4,4
140 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Zusje (Luxuria Astaroth)

Bez żadnej kwestii mówionej 19-latka znana wcześniej z teledysku gdzie ubija masło pokazując ciutkę cycka
zostaje umieszczona imiennie w obsadzie filmu na FW, żenada. Jakie to czasy. Zaproszona do Kuby
Wojewódzkiego otwierajac twarz pokazała, że jest pusta, nic nie ma do powiedzenia (bredzenie od rzeczy) ,
znerwicowana (trzęsące się ręce) i mało inteligentna .

ajron1960

To jedno, ale przede wszystkim miejmy na uwadze fakt, że ten nasz polski "show biznes", promuje takie puste osoby... Kto ją wpuszcza w ogóle na te tzw. "ścianki" ?? ZERO KLASY a mniemanie o sobie ohohooo! Przerost formy nad treścią...

sanscooa

"Ścianka " ścianką, ale tu z obsady powinna być wyeliminowana. Niech będzie w pudelku, kozaczku, pomponiku, fakcie, nawet u Wojewódzkiego, ale podawanie jej w obsadzie Obietnicy to kompromitacja tego portalu i przykład, że głupota jest zaraźliwa.

ajron1960

zapytała kubę ile pracował lat na to kim jest teraz ...zobaczymy na co zapracuje tę dziewczę bez polotu i bez pomysłu na siebie, bo trzeba przyznać że bardzo chciałaby go mieć na siebie zabrakło właśnie dystansu do siebie i do świata. w sumie to mi jej szkoda że jest taka nieświadoma jaka jest.

natalaszara

Trochę głupio się czuję w ogóle poruszając jej temat bo tak naprawdę poza pieknymi oczami, cyckami i niezłymi fotografiami niczego w niej nie dostrzegam, a to za mało żeby być zapraszaną do tv , otwierając paszczę kompromituje się. Wojewódzki obnażył (a w zasadzie samato zrobiła) jej pustkę i tylko należy się smucić, że takie zera wzbudzają jakiekolwiek zainetesowanie i mają tak wygórowane ambicje. Nic z niej nie będzie w mediach bo głupia jak but.

ajron1960

Wypowiedziałem się w innych tematach , lecz i tu chciałbym powiedzieć że zgadzam się z założycielem tego wątku , dno dna i wiadto mułu tyle o LUXURI mogę powiedzieć , i to było miłe :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones