PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107388}

Łowca dusz

Senkaiden Hōshin Engi
7,9 3 133
oceny
7,9 10 1 3133
Łowca dusz
powrót do forum serialu Łowca dusz

Co jest fajnego w anime? Ja tam nic w tym nie widze...

ocenił(a) serial na 8
case_p14

Może po prostu nie trafiłeś/łaś jeszcze na TO anime, które Ci się spodoba. ;)

case_p14

Dla tego gó*na powinni stworzyc oddzielna kategorię , a nie zajmuja miejsce w rankingu pożądnym serialom

mate05

Nie podoba ci się to nie oglądaj,ale jechać po anime nie musisz.

case_p14

obejrzyj mushishi albo death note to zobaczysz

ocenił(a) serial na 10
case_p14

To wszystko zależy od kategorii wiekowej. Jeśli masz ponad 17 lat-zapomnij, żadna anime nie spełni twoich wymagań.

ocenił(a) serial na 8
alberts29

:) Ja tam mam więcej niż 17 i trafiłam na anime, które mi odpowiadają. Zresztą nie tylko ja.
Uważam, że każdy może trafić na takie, które mu się spodoba. Anime to „normalne” filmy i seriale. Tyle, że rysunkowe. Zresztą powstały dlatego, że Japonii nie stać było na produkcje aktorskie a chcieli mieć swoje własne - made in japan.

ocenił(a) serial na 10
Himeko

skoro nie przypadł Ci do gustu łowca dusz to proponuję kuro shitsuji^__^

ocenił(a) serial na 10
xomitsux

Jak najbardziej przypadł mi Łowca Dusz. Jest trzeci w moim rankingu, jednak nic nie przebije Dragon Ball.

alberts29

alberts29, masz ty równo pod sufitem? Właśnie na studiach najwięcej osób wykazuje zainteresowanie i ogląda anime, oglądają nawet czasami wykładowcy.

Nie należy zapominać też, że anime typu Soul Hunter, Dragon Ball oraz inne anime serwowane wcześniej przez RTL7 (rtl puszczał niestety stare, mało znane nawet jak na tamte czasy anime) są animami typu Shounen, więc nic dziwnego że wielu ludziom się nie podobają. Sam również nie przepadam za Shounenami, co nie przeszkadza mi lubić ecchi, mechy itp.

Dla każdego polecam zrobić to co proponuje Chucky_Tbg. Obejrzyjcie sobie jakieś najlepsze tytuły z danych gatunków. "Mushishi", "Death Note", od siebie dodam "Code Geass", "Toradora!" i "Fate/Stay Night".

mate05, wiem, że chciałbyś zostać zeszmaconym oddzielnie, ale będziesz musiał zadzwonić się innymi podobnymi do Ciebie kretynami wypisującymi bzdurne rzeczy, oczerniające anime w tematach na filmwebie, na dodatek nie na temat. Uwierz mi, jest wielu ludzi, którzy piszą podobne komentarze w innych tematach na stronach filmwebu o anime i dostają porządne reprymendy. Idź poczytać...

Sorry, za ostre słowa, ale musiałem.

case_p14

Sa rozne typy anime i nie zgodzilbym sie z tym ze majac powyzej 17 lat zadne anime sie nie spodoba , niektore sa przeznaczone tylko dla doroslych ze wzgledu na brutalnosc itp. rzeczy . Ja osobiscie mam 19 lat i jak narazie nie planuje przestac ogladac ;p . Anime moja swietny klimat , czego nie da sie zobaczyc w zadnym filmie . Niektore sa dziecinne i pozbawione sensu ale to dlatego ze sa przeznaczone dla dzieci , wiec proponuje poogladac jakies odpowiednie ;p . Serii "Łowca dusz" juz nie pamietam za bardzo bo bylem wtedy maly wiec nie wiem za duzo o niej

case_p14

Anime mogą być bardzo różne, a to, że od ok. 17 roku życia nie przypadnie Ci do gustu żadne anime to wierutna bzdura. Odnosi się to 'tylko' do produkcji dla dzieci, płytkich, bez znaczenia; to one są najbardziej popularne, tak samo jak w zwykłym przemyśle filmowym(vide transformersy, itp.), jak Naruto, DragonBall, Pokemony, Bleach czy Love Hina. Lecz nie zapominaj, że są anime niczym nie różnią się od filmów - i tu i tu spotyka się produkcje ambitne i wybitne. Żeby w ogóle mówić tego typu rzeczy, powinieneś się chociaż trochę zapoznać z klasyką - Ghost in the Shell, Higurashi no naku koro ni, Black Lagoon, Baccano!, Berserk, Evangelion, Cowboy Bebop i wiele innych. Dopiero gdy je liźniesz, możesz mówić takie cuda.

ocenił(a) serial na 9
_RaulGonzalez_

Do anime trzeba dojrzeć... to coś więcej niż "zwykły" film

Zresztą nie każdy lubi horrory czy inny gatunek filmowy, to Ty nie lubisz anime i już :)

ocenił(a) serial na 8
Tasok

Od kilku lat studiuję, ale nadal kocham anime. Uwielbiam też horrory. Nie wstydzę się tego co lubię. Fakt, że wraz z wiekiem straciłam serce do wielu anime, ale nadal mam ukochane tytuły. Niektórzy, którym po prostu anime nie przypadło do gustu zgrywają "dorosłych" co samo w sobie jest bardzo dziecinne. -_- Nie lubisz - nie wypowiadaj się i nie obrażaj. To co robią ci "dorośli" pasuje bardziej do dzieciaków.

ocenił(a) serial na 8
nemesisswan

Nemesisswan ja też „z wiekiem straciłam serce do wielu anime” co nie znaczy, że czasem z sentymentem obejrzę jakiegoś starocia. :)
Ale o co innego chciałam Cię zahaczyć. Piszesz o sobie, że lubisz wilkołaki i wampiry... A oglądałaś Moonlight (http://www.filmweb.pl/f432901/Pod+os%C5%82on%C4%85+nocy,2007)? Polecam ten serial, naprawdę super.

ocenił(a) serial na 10
_RaulGonzalez_

Zgadzam się z tobą, bo ja anime zainteresowałem się dopiero mając 19 lat. Raz dlatego, że filmy z żywymi aktorami ostatnio mi się przejadły, a dwa, że wiele serii anime prezentuje naprawdę ciekawą tematykę. Obecnie udało mi się załatwić sobie całą serię genialnego ''Great Teacher Onizuka'', ''Hellsing'', cztery tomy ''Black Lagoon'' i ''Death Note'' od którego zaczęła się moja przygoda z anime. Też uważam że do pewnych anime trzeba dorosnąć i docenić ich wartość. Jak już napisałem wcześniej, ja oceniam ''Łowcę dusz'' na 10, bo to anime bardzo mi się podoba.

case_p14

Muszę przyznać, że już widzę.

case_p14

To jak z jedzeniem. Kwestia gustu. Jedni lubią inni nie. Ja anime uwielbiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones