PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10007988}

Ranking of Kings

Ōsama Ranking
7,6 175
ocen
7,6 10 1 175

Ōsama Ranking
powrót do forum serialu Ōsama Ranking

Ma klimat i historie, której chyba nikt się nie spodziewał. Polecam

Ps. Jak chcecie dodawać nowe tytuły seriali to tego nie róbcie bo i tak ktoś wam to ukradnie, w moim przypadku to już 5 raz. ;/

AleksandraMarcisz

nie wiem kto to dodawał ale ani opisu ani zarysu fabuły nie ma też obsady i odcinków dlatego ja to wszystko dodałem w sensie wysłałem do weryfikacji pewnie od 3 do 30dni zejdzie zanim to dodadzą także nom

ocenił(a) serial na 7
Xterro

Ja czekam do około 8 miesięcy po czym albo odrzucają albo dziwnie znika z mojej listy :/

AleksandraMarcisz

musiałaś coś źle wysłać
https://steamcommunity.com/id/xterro/
dodaj na steam to ci napisze co źle wysłałaś

ocenił(a) serial na 8
AleksandraMarcisz

Masz rację. Wrzuciłem kilka rzeczy na filmweb, Niepotrzebnie tylko siedziałem kilka godzin i tłumaczyłem albo wymyślałem opisy, dodawałem imiona bohaterów i aktorów, aby potem się okazało że te rzeczy już czekają na kontrybucję. Wcześniej? Nic. Po tym jak wrzuciłem? Jest. Myślałem że to błąd, albo z mojej strony albo filmweba. Ale jak nagle pojawia się potem na stronie kto ile ma punktów. Ech... człowiek chce pomóc za darmo, a tu ludzie jeszcze przywłaszczają twoją pracę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones