PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=131544}

Śledztwo prowadzi Nero Wolfe

A Nero Wolfe Mystery
7,7 62
oceny
7,7 10 1 62
Śledztwo prowadzi Nero Wolfe
powrót do forum serialu Śledztwo prowadzi Nero Wolfe

Czy są jeszcze zainteresowani tym serialem? Oglądnąłem kilka odcinków i jak dla mnie, serial jest super. Zamierzam zrobić tłumaczenie obydwóch sezonów.

sab1970

Jestem zainteresowany i z chęcią będę korzystać z Twoich tłumaczeń:))

sab1970

Też jestem zainteresowany, czekam na literki do 1 odcinka (jak i do kolejnych ;) ) do dzieła sabat

zgadnijkto

Choćby dla dwóch chętnych, to już warto. Info o postępach w tłumaczeniu, jak zwykle, w tabelce na napisy24.pl.

ocenił(a) serial na 8
sab1970

Dajesz Sabacik. Oczekujących jest znacznie więcej hehe. Genialny klimat ma ten serial.

NajPhil

Trochę trzeba będzie poczekać, bo mam na głowie kilka innych projektów, ale nie zamierzam tego odpuścić.

sab1970

sabat tłumaczysz ze słuchu czy masz angielskie napisy?

zgadnijkto

Na szczęście są suby. Film jest mocno przegadany, a w tekście mnóstwo dziwnych, nie używanych na co dzień wyrazów i zwrotów, więc ze słuchu trwałoby to zbyt długo, żeby w ogóle zaczynać.

sab1970

Jak idą postępy z tłumaczeniem, bo tabelka na napisy24 przepadła bez wieści :/ mam nadzieję sabat, że nie zrezygnowałeś z tego projektu, bo czekam na niego od paru miechów :D Wytrwałości życzę, Tobie w tłumaczeniu i sobie w oczekiwaniu :) pozdro

pandemon

Musiałem, niestety, odpuścić ten projekt. Na razie. Postaram się wrócić do tego po wakacjach.

ocenił(a) serial na 8
sab1970

Co prawda podpytywałem już cię o ten projekt za pomocą Konia (uczynny chłopak z niego ;), ale i tu zapytam. Naprawdę zamierzasz oddać to komuś innemu? Takich seriali się nie odpuszcza

NajPhil

Kontynuuję zatem. ;)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

heheheehhee... znikaj, amebo, miękkim siusiakiem zrobiona.

sab1970

Cześć. Czy udało się tłumaczenie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones