PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623629}

Śmierć pod palmami

Death in Paradise
7,7 1 844
oceny
7,7 10 1 1844
Śmierć pod palmami
powrót do forum serialu Śmierć pod palmami

Premierowe odcinki 3 sezonu na BBC HD od 7 marca godz 20:25

ocenił(a) serial na 10
Mondokane

tylko taki szok w pierwszym odcinku będzie :(

ocenił(a) serial na 9
waldinho06

WŁAŚNIE OGLĄDAM

Mondokane

Rozpacz!!!!

ocenił(a) serial na 8
Mondokane

Po pierwszym odcinku serial bardzo mocno stracił

ocenił(a) serial na 10
MD_Snow

Dla mnie straszne... Mam nadzieję że ciąg dalszy trzeciej serii taki nie będzie. Aktor świetny ale ... Ben Miller to Ben Miller. Dlaczego tak się musiało skończyć?

ocenił(a) serial na 8
awaxxa

Serial stał sie przewidywalny od samego początku wiadomo kto zabił. Nowy komisarz slaby przerysowany a postac przez to płytka i nie interesująca. Serial bardzo stracił.

ocenił(a) serial na 10
MD_Snow

Bardzo. Obejrzalam dwa odcinki i dalej nie będę oglądać..Nie tylko nam nowy komisarz nie podoba się.W BBC był specjalny wywiad z Benem Millerem, w którym tłumaczył się że Guadelupa daleko, że żona, że małe dziecko ... Szkoda! Nawet Camille nie jest już tak zaangażowana w śledztwa. To już nie to:(
To tak jakby Heculesa Poirot zaczął grać ktoś inny niż Suchet.

awaxxa

Grał. Peter Ustinov.

Mondokane

Dopiero obejrzałem dwa pierwsze odcinki i jestem wstrząśnięty i zmieszany. Jak pisze awaxxa - to już nie to. Nowy komisarz to jakiś Jaś Fasola :( Brakuje mi klimatu i atmosfery z 2 pierwszych sezonów, a dla samych kryminałków nie warto tego oglądać. Serial wprawiał mnie w dobry nastrój, a teraz nie za bardzo mnie obchodzi co się dzieje w odcinku. Wg IMDB w 4 sezonie ze starej obsady pozostanie tylko starszy z policjantów więc tm bardzie nie wiadomo czy warto oglądać. Pozdrawiam rozczarowanych.

ocenił(a) serial na 10
Mondokane

O rany!!! To i Camille i Fidel znikną? Serial jakis dziwny się zrobił, niby OK, ale to coś zupełnie innego. Szkoda... Pozdrawiam również.

ocenił(a) serial na 10
Mondokane

No ja też a już w ostatnim odcinku 2 seri tak jakby iskrzyło między camile i richardem:) I dupa bleee

waldinho06

I wszystko jasne .. zazdrosna dupa aktora kazała mu skończyć z serialem bo wyczula że jest coś z Camilla

A tak poza tym macie 100 procent racji , oglądałem w wypiekami na twarzy z moją dziewczyną dwie pierwsze serię czasem powtórki odcinków

Dziś zaczęła się na BBC 3 seria .. jesu oboje nie mogliśmy uwierzyć zalamka..
Nowy aktor porażka
Gra aktorka dupa blada u wszystkich , klimatu zero

Na końcu odcinka poleciały mi łzy ...

ocenił(a) serial na 10
Arturwodnik

Też ryczałam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones