PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623629}

Śmierć pod palmami

Death in Paradise
7,7 1 840
ocen
7,7 10 1 1840
Śmierć pod palmami
powrót do forum serialu Śmierć pod palmami

jeśli ktoś lubił/lubił Żar Tropików, to jest serial dla niego, bardzo podobne, ale wątek Anglików jest taką "kropeczką nad i" w tym wypadku...

gigi_26

Mnie też od razu skojarzył się z Żarem Tropików, Nick i Sylvie - fajnie się to oglądało 20 lat temu... A ten serial całkiem przyjemny - lekki, piękna sceneria, nawet ciekawe postacie i zagadki, taki ŻT w wersji lite. Na razie obejrzane tylko 2 odcinki, choć pierwszy zupełnie przypadkiem. I tak jak ktoś tu na forum napisał, jest to dobry odstresowywacz i poprawiacz humoru.

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 10
bazyli177

tak, masz rację, polecam wszystkim :D pozdrowionka i jakby coś - odezwij się, mogę polecić kilka innych seriali fajnych :D

ocenił(a) serial na 6
gigi_26

Lubiłam. Bardzo. Uwielbiam te piękne,rajskie pejzaże... Zawsze oglądając " Śmierć..." zazdroszczę tych cudownych palm. Moje w domu nigdy takie nie urosną.

ocenił(a) serial na 10
iza198444

zgadza się.... te widoczki i plaże :) nadal oglądam, teraz BBC FIRST leci najnowszy sezon :)

ocenił(a) serial na 6
gigi_26

Tak, oglądałam dwa pierwsze odc z nowej serii i jakoś mi do gustu nie przypadły. Ale powtórkę pierwszych sezonów śledzę. Czekam kiedy Goodmana zastąpi w końcu Mooney :) uwielbiam patrzeć na tę niezwykłą zieleń, wsłuchiwać się w szelest liści na wietrze,albo odgłos cykad po zmierzchu. Dodatkowa atrakcja w tym serialu. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones