PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10034623}

Światło, którego nie widać

All the Light We Cannot See
6,8 6 321
ocen
6,8 10 1 6321
Światło, którego nie widać
powrót do forum serialu Światło, którego nie widać

Muzyka

ocenił(a) serial na 10

Jeśli ktoś szuka melodii profesora to jest to Claire de Lune. Sporo sie naszukałem aż w końcu natrafiłem na soundtrack serialu i sprawa się wyjaśniła

MistrzSeller

Może trzeba było skorzystać z Internetu. Google znajdują to w jakąś sekundę.

ocenił(a) serial na 10
eltoro10000

Przecież by znaleźć w google trzeba wpisać tytuł, a bez tytułu w google sie nie znajdzie

ocenił(a) serial na 6
MistrzSeller

Można ściągnąć shazam na telefon, puścić i samo znajdzie

ocenił(a) serial na 10
nova14

shaazama używałem ipokazałomi jakiś japoński utwór

ocenił(a) serial na 5
MistrzSeller

Mi znalazło

MistrzSeller

Wpisujesz >>"tytuł filmu" soundtrack<<. Tu chyba jest to main theme, a jeśli nie wiesz, która to piosenka, to odsłuchujesz sobie wszystkie po kolei. Można też (jeśli masz film na nośniku) spojrzeć na listę tematów na końcu listy płac. Zwykle są tytuły w kolejności pojawiania się na filmie. Ale pewnie to wszystko wiesz.
PS. Shazam też zwykle pomaga, jak pisze nova14.

ocenił(a) serial na 10
eltoro10000

Ale nie każdy serial ma wydany soundtrack. Poza tym to mi nie powie który utwór się tak nazywa, zwłaszcza, że wiele jest podobnych do siebie.

W tym serialu w napisach nie było wymienionych utworów

Shazaam mi pokazywał jakąś japońską wersje utworu. Poza tym czasami cięzko upolować scenę gdzie będzie sama melodia bez dialogów.

MistrzSeller

Uparciuszek;-) Nie mówimy o każdym serialu, tylko konkretnym, a w tym przypadku wszystko jest jak na dłoni. Po wpisaniu w youtube jest to druga pozycja, odsłuchując po kolei, za drugim razem byś trafił.
https://www.youtube.com/results?search_query=all+the+light+we+cannot+see+soundtr ack

W googlach na pierwszej pozycji wyskakuje playlista wszystkich utworów z serialu, a "Clair de Lune" jako jedyne jest na klipie. Naprawdę trudno przegapić, jeśli się nie jest całkiem zielonym w Internecie.

ocenił(a) serial na 10
eltoro10000

Melodii nie znajdzie się w googlu

MistrzSeller

Gadał dziad do obrazu...

ocenił(a) serial na 8
MistrzSeller

Muzyka rzeczywiście piękna ale nie ma się co dziwić bo kompozytor to Claude Debussy

ocenił(a) serial na 8
artur2010

Znajdziesz ją na YouTube;)

artur2010

A wiem, to jeden z tych gości, jak Betowen i Mocart, co piszą melodyjki do smartfonów...

ocenił(a) serial na 3
MistrzSeller

Ty tak poważnie z tą oceną tego gniota?

ocenił(a) serial na 10
pawgep77

Tak, bo to arcydzieło.

ocenił(a) serial na 7
MistrzSeller

Wykorzystano ten utwór już w Frankie i Johnny, jeśli się nie mylę

ocenił(a) serial na 10
Joanna_Przybyszewska_fw

Był w wielu filmach czy serialach

ocenił(a) serial na 5
Joanna_Przybyszewska_fw

W grze "Evil within" też jest i to chyba nawet jako motyw przewodni.

MistrzSeller

Zdaje się w książce to było napisane :)

MistrzSeller

Ha ha, a wystarczyło kiedyś tam obejrzeć "Zmierzch" ;) To melodia, której słuchał główny bohater, a że film dla młodzieży, to i tytuł pada. Swoją drogą ciekawa jestem, jaki japoński utwór Ci Shazam pokazał. Mam pewne podejrzenie, ale czy słuszne?

ocenił(a) serial na 10
ACCb

Zmierzch to widziałem lata temu. W sumie melodia była znajoma, ale nie wiedziałem jak się nazywa

MistrzSeller

Duże dziękuję. Znałem te muzykę już wcześniej ale za nic nie mogłem skojarzyć tytułu. Wielkie dziękuję!!!

Tomek_Kenyh

Polecam wykonanie Lola Astanowa

MistrzSeller

Trzeba być totalnym muzycznym ignorantem i troglodytą, żeby nie znać tego utworu. Ja go poznałam w szkole podstawowej w wieku 10 lat. To totalna klasyka!!! Jesteś albo bardzo młody i Twoje pokolenie jest cienkie albo bardzo niezaznajomiony z kulturą... Znasz chociaż pojęcia impresjonizm/ekspresjonizm?

ocenił(a) serial na 10
karyoka.

Mnie na muzyce w szkole uczono jakiś głupot a nie takich klasyków. Po drugie nie każdy musi być wielkim fanem muzyki

karyoka.

Claude Debussy. Jakże pasuje ta kompozycja do tych scen w filmie. I jak fajnie było ją usłyszeć i nie musieć szukać co to, kto to :)

ocenił(a) serial na 4
karyoka.

A ty znasz pojęcia neurofunk lub schranz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones