PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 589
ocen
7,3 10 1 5589
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

:/

ocenił(a) serial na 8

Nie rozumiem jak na podstawie tak fajnej ksiażki mogli zrobić tak chu*owy serial WTF!!! wysoka ocena tylko ze względu na książkę i za to że serial podobał mi się dopóki nie przeczytałam książki co powinnam była najpierw uczynić niestety nie wiedziałam że powstała. Książka mają tyle do siebie że postacie mają te same imiona i kilka drobiazgów sie zgadza, reszta to już wyobraźnia scenarzysty i reżysera, nie udana zresztą 7/10

ocenił(a) serial na 3
rei_hino17

Witaj w klubie, siostro :(

Sam jestem fanatycznym zwolennikiem książek K. Folleta, ale w przypadku " Filarów ziemi" oraz " Świata bez końca" pisarz nie tylko nie miał nic przeciwko zmianom wfabule, ale też miał swój wkład w powstaniu scenariusza. Do tej pory nie rozumiem dlaczego się na to zgodził, gdyż nie poprawia się arcydzieła na siłę...

rei_hino17

Od kiedy ch*jowy serial ocenia się jako dobry?

ocenił(a) serial na 8
czarna404

objejrzałam serial zanim przeczytałam książkę i jako coś co niema wspólnego nic z książką poza imionami bohaterów uważam że serial jet dobry ale gdy przeczytałam książkę pomyślałam że serial oceniam swoją drogą a książki nie łączę z serialem pokręcone ale moje :D

ocenił(a) serial na 6
rei_hino17

To wcale nie pokręcone, tylko normalne. Nawet w serialu nie da się przenieść w 100 % książki na ekran. Poczytaj sobie wątki na temat jakichkolwiek seriali. Zawsze najgłośniej krzyczą ludzie, którym przy okazji ekranizacji powycinano ukochane wątki.
Książkę oceniam osobno i nie widzę w niej wspomnianego wyżej arcydzieła. Ot bardzo dobre czytadło historyczne. Żadne tam cudo. Ale nawet arcydzieła można i trzeba próbować poprawiać. Najbardiej nie lubię ekranizacji robionych na kolanach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones