PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 591
ocen
7,3 10 1 5591
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Świat Zmieniony

ocenił(a) serial na 10

Serial wspaniały pomimo ogromnych różnic względem powieści [których znaczenie jest nawet większe niż w Filarach Ziemi] serial zrealizowany jest wspaniale a fabuła mimo, że inna niż w książce równie ciekawa. Zirytowało mnie jedynie to, że skasowano bardzo waży wątek "budowlany" - takich zmian nie było nawet w "Filarach Ziemi". Kolejną zmianą jest uwydatnienie politycznego wątku który w książce jest tylko tłem. Serial można oglądać bez czytania powieści ale uważam, że gdy się ją przeczyta i obejrzy serial historia stanie się jeszcze ciekawsza.

10/10

PS.Nie będę zdradzał różnić pomiędzy powieścią a serialem - czytajcie i oglądajcie a przekonacie się sami! WARTO!

ocenił(a) serial na 5
emillo97

Początek powieści mnie porwał, natomiast pod koniec ledwo doszłam do końca. Czy w serialu też jest tak nierówny podział akcji i wątków?

ocenił(a) serial na 10
Fantasticmysiapysia75

Trudno mi powiedzieć, ponieważ wg. mnie cała książka była od początku do końca świetna i ciekawa.

Fantasticmysiapysia75

Myślę, że tez. Niemniej = i ksiazke i serial bardzo lubię :)

ocenił(a) serial na 7
emillo97

Lepszcze czy gorsze od filarów?

ocenił(a) serial na 10
loozack

Równie dobre.

loozack

Jak dla mnie - nieco gorsze. pod względem fabuły, postaci, i aktorstwa. Ale jest okej :) warto!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones