PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 591
ocen
7,3 10 1 5591
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Ogladam go co piatek na TVP1. Uwielbiam go

Klaudyneczka57

A widziałaś Filary Ziemi? :) Moim zdaniem Świat bez końca jest ciut lepszy od pierwowzoru, antagoniści doprowadzają do szału od pierwszych minut itd. :) ale Filary także warto obejrzeć :)

ocenił(a) serial na 7
ZeneQr

Właśnie nie oglądałam, muszę to nadrobić dzięki :D

Klaudyneczka57

Czym prędzej to zrób, czasu nie stracisz bo te dwa seriale są jakby kopiami samych siebie z różnymi czasami i aktorami.
Filary dzieją się ze 200 lat wcześniej, i Kingsbridge jest malutkie :)

ocenił(a) serial na 4
Klaudyneczka57

Ta prawda została wcześniej zeżarta przez smoka i w wydalonej postaci podana widzom. Strywializowana niczym karczemna klechda. "Filary ziemi" znacznie ciekawsze.

Klaudyneczka57

Pokazujący prawdę...? To serial a nie dokument historyczny, wszystko należy cedzić jak przez sito. ;)

ocenił(a) serial na 7
BirdyLu

Ogólnie mi chodzi o to co się dawniej działo o te chore prawa ;)

Klaudyneczka57

ten serial i prawda historyczna to dwie różne rzeczy - ma tyle samo w sobie "faktów" co Xena: wojownicza Księżniczka.

ocenił(a) serial na 7
Klaudyneczka57

Jaką prawdę? O feministkach (jak i w "Filarach...") ? Czy może o złym kościele? A może o gejach i lesbijkach?
Śmieszny jest ten serial w niektórych aspektach. Szczególnie to jawne homolobby.

Klaudyneczka57

Oglądaj serial dla rozrywki, prawdy szukaj w opracowaniach historycznych.

ocenił(a) serial na 6
soplic68

Ale przyznajcie, że nadużyciem była chociażby scena ze zmodyfikowaną specjalnie dla Gwendy przysięgą małżeńską - naprawdę, ten serial często wywołuje u mnie wybuchy dzikiego śmiechu w nieodpowiednich momentach :D Bidne te chłopy w Kingsbridge, tak baby nimi pomiatają!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones