PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 591
ocen
7,3 10 1 5591
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Lepiej wcześniej obejrzeć 'Filary Ziemi' czy to bez różnicy ? W opisie 'Świat bez końca' jest napisane że akcja dzieje się 200 lat po wydarzeniach w pierwszym serialu

bartuha01

Ja osobiście zobaczyłam "Filary Ziemi" rok temu i gdy teraz oglądam "Świat bez końca". Stwierdzam, że to praktycznie jest to samo. Większość aktorów tych samych i w tych samych rolach. Być morze to ten sam serial tylko pod innym tytułem? Nie wiem, bo cóż stwierdzić po jednym odcinku.
Spróbuj zobaczyć pierwszy odcinek "Filary Ziemi" i zobaczysz podobieństwo seriali, wręcz identyczność. Pozdrawiam :)

larisa123

Większość aktorów tych samych i w tych samych rolach??? Chyba oglądaliśmy dwa różne filmy.

bartuha01

Można spokojnie oglądać. Akcja dzieje się 200 lat później w tym samym miejscu, ale nie ma jakiś szczególnych powiązań z poprzednią częścią. Przynajmniej w pierwszym odcinku nie było.

ocenił(a) serial na 9
bartuha01

Widziałam oba seriale. "Filary Ziemi" są o rzeźbiarzu, który pomaga w budowie jednego z największych kościołów Wielkiej Brytanii, o jego historii oraz tej budowli. Oba seriale od siebie odbiegają. Nie robi to różnicy kiedy zobaczysz "Filary Ziemi" ,a "Świat bez końca".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones