PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 591
ocen
7,3 10 1 5591
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Mam pytanie?

ocenił(a) serial na 6

Mam pytanie jak nie widziałem serialu Filary Ziemi to powinełem się brac za ten serial podobno jest to kontynucja tego serialu Filary ziemi

ocenił(a) serial na 5
kinoman1985

Ja nie nazwałabym tego serialu "kontynuacją" Filarów Ziemi - akcja toczy się 200 lat później! Nie ma tych samych osób. To po prostu inna historia umiejscowiona w tym samym kraju, w podobnych miejscach.

ocenił(a) serial na 6
IrenaSz

dziekuje za odpowiedz

ocenił(a) serial na 8
kinoman1985

Pewnie, że można oglądać "od zera" ale po Filarach jakże miło znów ujrzeć np katedre w Kingsbridge :-)

Batman_7

Polecam, już po 1 odcinku widać że nie ustępuje Filarom.Książka świetna, serial obiecujący

mariolanda1

Co?
Nie ustepuje "Filarom...?
Chyba nie masz gustu ale jasne-o gustach i estetyce sie nie dyskutuje.
Kontynuacja "Filarow..." moze i fajna ale w porownaniu do nich bardzo slaba.Slaba fabula, denny watek intryg,chyba watek historyczny dosc naciagany-wyglada na to, ze anglicy w poczatkowej fazie wojny stuletniej zbieraja ostre lanie.To chyba nie do konca obiektywne.Jakis taki niedopracowany.Z drugiej strony i tak dobrze bo filmow o podobnej tematyce jak na lekarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones