PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=622177}

Świat bez końca

World Without End
7,3 5 589
ocen
7,3 10 1 5589
Świat bez końca
powrót do forum serialu Świat bez końca

Słup Ognia

ocenił(a) serial na 9

Czy już coś wiadomo o powstaniu serialu na podstawie ostatniej książki, czyli Słupa Ognia?

ocenił(a) serial na 3
Xennia

Mam nadzieję, że nie powstanie, bo znowu spieprzą jak pozostałe dwie części...

Skandal

Nie oglądałem tej części ale ''Filary Ziemi'' uważam za całkiem niezłą produkcje - Ale może to dlatego że nie czytałem książki :)

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Zajrzyj lepiej do książek, a jak zobaczysz jak bardzo pozmieniali i pousuwali to sam się złapiesz za głowę...

Skandal

Wole jednak się nie zadręczać i traktować każdą produkcje jako czystą rozrywkę :)

ocenił(a) serial na 3
buterfly

Wierz mi, sama lektura to najprawdziwsza uczta dla duszy. Co prawda to istna cegła licząca ponad 800 stron, ale podczas czytania nie można oderwać wzroku od kartek...

Skandal

Wierze ci na słowo - Tylko gdybym miał się zadręczać w każdej adaptacji filmowej, co to nie pozmieniano to chyba bym odszedł na zawał :)

Dlatego też najpierw oglądam i oceniam a później sięgam po książkę :)

Skandal

Co do ''Świata'' ....- Musze ci przyznać racje najbardziej kuło mnie w oczy ilość praktycznie nic nie wnoszących scen .

ocenił(a) serial na 3
buterfly

W obu częściach pousuwali wiele ciekawych wątków, w zamian wpychając sporo scen batalistycznych...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones