Świat centaurów (2021)
Świat centaurów: Sezon 2 Świat centaurów Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Świat centaurów (2021)

Ostatnia kołysanka

The Last Lullably 1h 13m
9,2 25
ocen
9,2 10 1 25
Świat centaurów
powrót do forum s2e8

Jak dla mnie przez cały serial czekałam na coś takiego a przy histori Króla Nicości nie dało się powstrzymać łez

ocenił(a) serial na 8
Flara_filmweb

To prawda ;-; cały sezon wydawał mi się dosyć nierówny ale ten ostatni odcinek to wynagradzał. A ta piosenka między nimi na koniec... <\3

Tufta

Mi się cały bardzo podobał

ocenił(a) serial na 8
Flara_filmweb

Dla mnie sezon w zasadzie przez cały czas na poziomie wyższym niż wcześniej, żarty były mniej żenujące a bardziej abstrakcyjne, zaglądanie w przeszłość postaci było świetne, cały sezon w zasadzie idealnie budował drogę do perfekcyjnego finału, piosenki były lepsze, interakcje między postaciami były lepsze, timing był lepszy i w zasadzie co do całego sezonu nie mam żadnych obiekcji. Koń przede wszystkim działała jak dla mnie w zasadzie bezbłędnie, jej zagubienie, niskie poczucie wartości i paranoje były w punkt realne, jej rozmowa z wojowniczką podczas bitwy była dla mnie momentem od którego przez resztę odcinka ryczałem. A same zakończenie bezbłędne, nie bawili się w voice-overy, poprostu je pokazali przy akompaniamencie muzyki, jak dla mnie cały sezon to mocne 8,5 a finał 10/10

Flara_filmweb

Historia kozak dobrze zrobiona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones