PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167865}

Świat według Dzikich

Complete Savages
7,6 662
oceny
7,6 10 1 662
Świat według Dzikich
powrót do forum serialu Świat według Dzikich

Od 16.03.2008r. w TVN7. Nie wiem dokładnie o której godzinie będzie emitowany - chyba o 10:45.

Dociekliwy

No godzina niezbyt fajna... Skąd masz te informacje?

ocenił(a) serial na 10
Dociekliwy

Dokładne info.

Świat według Dzikich powraca. Emitowany będzie w soboty. Pierwsza emisja 15 marca.

Będą emitowane 2 odcinki dziennie. O 14:55 pierwszy i o 15:25 od razu kolejny. Tak więc raz w tygodniu czeka nas godzina ze światem według dzikich. W niedzielę natomiast o 10:45 będą powtórki tych dwóch odcinków z soboty.

tajniak13

Rewelacja, mam nadzieję, że ktoś to będzie nagrywał i da do pobrania, żeby cieszyć się tym serialem non-stop. Mam tak pobrane tylko 4 odcinki jak było kiedyś na tvn7.

Spiff

masz pobrane odcinki?z napisami czy bez?bo ja próbuję ściągać ale nigdzie nie ma napisów..

wormsik24

Niestety bez napisów - raczej nie powstały nigdy. Napisałem sam do jednego odcinka, ale mają pewne braki. Lecz te 5 epsów... są normalnie zripowane z TVN i są w świetnej jakości.

http://www.torrentz.com/e7a86286041879f2fe70ba88a6619a43bcf4bb68 - tu one są (10, 16, 17, 18 i 19)

Dociekliwy

No to świetna wiadomość.Serial jest śmieszny i brakowało mi go.Musze go oglądać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones