PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167865}

Świat według Dzikich

Complete Savages
7,6 662
oceny
7,6 10 1 662
Świat według Dzikich
powrót do forum serialu Świat według Dzikich

To prawda że Mel Gibson był reżyserem tego serialu ? Zaskoczony jestem tą informacją.

ocenił(a) serial na 10
MikeXP

no najwyrazniej.
Ale serial jest genialny!

A_J_P

był tylko reżyserem odcinka pilotowego ;-)

ocenił(a) serial na 7
marrliss

wystąpił nawet w 5 odcinku jak donoszą źródła

ocenił(a) serial na 10
moonlady

Jeśli chodzi o reżyserowanie przez Mela Gibsona, to przecież ,żeby mieć pewność wystarczy po czołówce uważnie czytać napisy, a jeśli chodzi o to czy sam wystąpił, to jeden taki odcinek już był, chyba w poniedziałek(Jak Jack kupił motor, Gibson zagrał policjanta w filmie o niebezpieczeństwie jazdy na motorze).
P.S. Super genialny serial!!!!!

użytkownik usunięty
cassidy

No... wystąpił w niejednym odcinku. Jego postać to policjant Cox, z filmów wideo mających na celu ostrzec przed różnymi niebezpieczeństwami czychającymi na każdym kroku :D

ocenił(a) serial na 10

hehe.. mi sie chyba najbardziej podobał w "mini basenie" XD

ocenił(a) serial na 10
zloooo

Nom w basenie było najlepsze.

"Zabawa w basenie może być fajna, ale może być też... [przybliżenie i muzyczka] niefajna"

tajniak13

Gibson występował tam jak oficer Cox i przestrzegał w spotach reklamowych o nebezpieczeństwach grożących w różnych sferach życia. Wystąpił w paru takich spotach i to wg mnie było najśmieszniejsze w tym serialu. Mel był genialny w tym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones