PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=167865}

Świat według Dzikich

Complete Savages
7,6 662
oceny
7,6 10 1 662
Świat według Dzikich
powrót do forum serialu Świat według Dzikich

przestali nadawać!

ocenił(a) serial na 7

skończył się ;( teraz tvn7 znowu (po raz 1569) Kochane Kłopoty. Szkoda...

MarGru

Nio szkoda mnie to strasznie wkurza że oni ciagle zmieniaja te seriale. Puszczą zaledwi pare odcinków i juz znowu inny zaczynaja nadawac !!!!!!!!
Ale ja itak tylko czekam na ,,Przujaciół'' hehe
:))))

eda92_2

oni nie puszczają tylko po kilka odcinków-tylko w stanch nakręcili jedną serię tego fajnego serialiku

użytkownik usunięty
eda92_2

No szkoda... Ale to jest ziarenko tego, co czułam gdy ZNOWU przerwali "przyjaciół"... wrrr :/ Z tych fajniejszych seriali to też "Dzień dobry Miami" i ten serial o gościu co się cofnął w czasie do nastolatka (nie pamiętam tytułu) :)

ocenił(a) serial na 10

ten serial o tym nastolatku co sie cofnala to bylo "wczoraj jak dzis" super serialik ;)

ocenił(a) serial na 10
MarGru

Strasznie szkoda, że już nie leci. Jetsem załamana i jeszcze się nie otrząsnełąm heh :D to był normalnie najfajniejszy serial jaki kiedykolwiek oglądałam. Był wyglebisty... no ale trudno... szkoda, że tylko 19 odcinków ale zawsze coś.

użytkownik usunięty
mmnnoo

Ja rowniez zaluje, ze nakrecili tylko 19 odcinkow,super serial i wydaje mi sie ze rowniez w Stanach cieszyl sie duzym powodzeniem, czemu wiec nie nakrecili dalszych odcinkow. Jesli chodzi o Przyjaciol wracaja 8 wrzesnia na tvn7 o 19.40. Pozdrawiam fanow obydwu seriali.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones