PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 210
ocen
7,6 10 1 4210
Świry
powrót do forum serialu Świry

Oglądam dopiero drugi sezon, ale dlaczego Shawn wyskakuje ciągle z tym ananasem:) ?

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

nie pamiętam, jak i dlaczego to się zaczęło, ale twórcy ukrywali ananasa w każdym (albo prawie każdym) odcinku. taka dodatkowa zabawa dla widzów ;)

leniwa_cisza

No właśnie myślałem, że to może ma jakiś związek, albo z przeszłością Shawna albo coś:) Ale chyba tylko dla jaj tego ananasa rozdaje.

ocenił(a) serial na 8
RadoslawKamil

wydaje mi się, że za pierwszym razem roday (shawn) zaimprowizował jakąś scenę z ananasem i to podchwycili. większego znaczenia ananas nie ma, ale można się pobawić. czasami nie jest łatwo :P

leniwa_cisza

Może zabawa ile ananasów było w odcinku:) Ogólnie serial ma w sobie coś. Nie jest na tyle zabawny, żeby śmiać się w głos, odcinki są bardzo przewidywalne, a mimo to oglądam już 3 sezon niemal jednym tchem po 5 odcinków na raz:)

leniwa_cisza

"In the episode "Pilot", James Roday improvised by picking up a pineapple and saying, "Should I slice this up for the road?" Since then, pineapples have appeared in almost every episode as a running gag."

ocenił(a) serial na 9
leniwa_cisza

uwielbiam ten serial, a nigdy na to nie zwrocilam uwagi :))

RadoslawKamil

Już wiem. Na dole ekranu była informacją: Znajdź ananasa i wygraj nagrody:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones