PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=319681}

Świry

Psych
7,6 4 210
ocen
7,6 10 1 4210
Świry
powrót do forum serialu Świry

Sorki z gory za brak polskich literowek ale niestety klawiatura nie pozwala.
To ja moze zaczne od tego, ze sporo ludzi tutaj ma problem z tym jak sie zachowuje Shawn
Spencer, w czym problem ze tak powiem? Ja przyznam otwarcie ze on do serialu nie pasuje i
jakos od poczatku mi nie pasowal, z czasem sie przyzwyczailem i jakos skonczylem go ogladac.
Moja ocena oczywiscie to 10/10, serial oczywiscie ma kiepskie i srednie odcinki, troszke nie
dociagniec ale zdecydowanie serial jeden z lepszych jakie ogladalem.

Film odpowiada idealnie o Shawnie, osobie ktora jest egocentrykiem ktora czasem ale na
prawde rzadko zauwaza ze moze ranic osoby i moze bac sie tego ze straci osoby bliskie. Ten serial to komedia i takie wlasnie lubie . Sporo, na prawde masa odniesien do innych
filmow, kto po prostu ich nie ogladal pewnie nawet nie wiedzial ze niektore rzeczy to po prostu
parodie.

Mnie sie podobal Carlton Lassiter, Chief Vick, Ojciec Spencera, czy Woody no i oczywiscie GUS.
Bez Gusa pewnie ten serial niebylby w stanie wytrwac wiecej niz 3-4 sezony. Jak dla mnie to
tylko i wylacznie on pociagnal ten serial do 8 sezonu co na prawde cieszy.

Shawn Spencer jako postac byla stuczna i grana na sile, i dalo sie to zauwazyc, ja w prawdzie
jedyne na co czekalem to na gre mimiczna Gusa czy po prostu styl w jakim on mowi( UWAGA ci
co ogladali z LEKTOREM pewnie nie maja pojecia o czym mowie).

Serial swietny, i dziwne ze tworcy serialu pozwolili tak dlugo utrzymac w tajemnicy ten sekret, wg.
mnie zdecydowanie ciekawiej serial by sie potoczyl jakby ta tajemnica wyszla w 3-4 sezonie i po
prostu Shawn staral dostac sie do policji. Zwiazek z Jules troszke zepsul serial wg mnie bo
lepiej by to wygladalo gdyby byl z Abigel. No ale to juz moje preferencje. A jeszcze ciekawie by to
wygladalo gdyby Psych po prostu nie nalegal na dostawianie tych prac z Policji i sami do nich
przychodzili, sporo przy tym dobrej komedi by moglo byc, no ale co tam.

Ja nie wiem, ale wg mnie serial zasluguje na wiekszy rozglos w Polsce i dziwne, ze tak malo
osob go ogladalo.


Moje ulubione odcinki to zdecydowanie odcinki z Pierre Despereaux i Yang.


Na koniec mozna powiedziec tylko tyle ze szkoda ze ten Serial sie zakonczyl bo mialem przyjemny miesiac z tym serialem. Na prawde, szkoda ze juz go nie produkuja ale to moze i lepiej niz by mial podzielic losy serialow ktore ciagna sie 10-12 sezonow i na prawde sa kiepskie. Trzeba bedzie szukac podobnych seriali, moze ktos cos poleca?

ocenił(a) serial na 9
azkero

Mentalista ;)

azkero

Ładna ocena.

Dobry serial, to fakt, wg mnie zwiazek z Jules trochę popsuł fabułę, odcinki przed były lepsze.

No i ostatni sezon to niestety dla mnie porażka. Każdy odcinek z innej parafii. Zupełnie nie w stylu tego serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones