PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94311}

Żar tropików

Sweating Bullets
6,9 7 976
ocen
6,9 10 1 7976
Żar tropików
powrót do forum serialu Żar tropików

Mój Ulubiony serial

użytkownik usunięty

Mój Ulubiony Serial :)
Dużo wspaniałyh akcji przeplatanch ogromną dawką humoru na dodatek to wszystko osadzone w tropikalnym klimacie.
Żyć nie umierać :)

użytkownik usunięty

Z tego Co Pamiętam
Z tego co pamiętam serial ten poraz piewrwszy był emitowany w roku 1995 w wakacje zdaje się że na tvp 2. Był puszczany raz w tygodniu a dokładniej w czwartki około godziny 22:00. Niezapomnę mojego oczekiwania przesyconego podnietą na myśl że musze czekać kolejny tydzień na następny odcinek. W zeszłe wakacje 2004 powtórzono emisję tego kultowego serialu co wzbudziło we mnie wielką radość. serial byłe emitowany od poniedziałku do piatku o godzinie 10:15 i powtarzany o godzinie 17:15. Tyle wspomnień momentalnie we mnie powróciło o mało się nie rozpłakałem ;.) .
Obecnie czekam na kolejna emisję z powodu chęci skolekcjonowania wszystkich 66 odcinków.
Na razie mam tylko trzy mp3 i kilka zdjęć z filmu .
1 MP3 to główny utwór tytułowy"Anyway The Wind Blows" ktorego wykonawcami są Fred Mollin, Larry Mollin.
2 MP3 to solowy kawałek fortepianowy wykonywany przez samego Nicka Slaughter's Blues. Ten kawałek został skomponowany przez Jeff Danna
3 MP3 to rokowy kawałek Barbary Tyson & John David Bland (barmana z pierwszych kilkunastu częsci) as Ground Zero
Jeśli ktoś jest zainteresowany jakimś kawałkiem albo zdjęciami z filmu bez problemu poślę na emila tylko napiszcie
Peace

ja bym chcial utwor tytulowy i jak bedziesz nagrywac serial to udostepnij mi go potem na jakims serwerze ftp albo torencie okmoj meill craven_1989@go2.pl

użytkownik usunięty

cze tez jestem fanem tego serialu. Potrzebuje mp3 z podanymi przez Ciebie utworami. mozesz przeslac mi je na maila: manu_chao@poczta.fm z gory dzieki RAFAL

użytkownik usunięty

witam!! mam na imię aga i mimo iż mam tylko 18 lat to też pamiętam to wieczorne czekanie kilka lat temu na kolejny odcinek tego kultowego serialu.. :-) Teraz właśnie leci na Tele 5 a ja jestem nadal bardzo wierną fanką Nicka Slaughtera .... i jego poczucia humoru..... no i nie oszukujmy się wyglądu ;-) ... pisze bo chciałabym poprosię cię o przesłanie mi ( oczywiście jeśli możesz) tych mp3
będę bardzo wdzięczna
z góry dziękuje

AgA (xaxgxax@interia.pl)

użytkownik usunięty

Hej, jeśli mógłbyś to mi też prześlij tą tytułową piosenke, mój mail to paikuhan@poczta.fm, wielki dzięki z góry ;)

użytkownik usunięty

prosze przyslij mi utwór tytułowy - quidditch@poczta.onet.pl

użytkownik usunięty

wszedzie szukam piosenki tytulowej!bylabym wdzieczna jesli wyslalbys mi ja mailem mee22@vp.pl

użytkownik usunięty

doczekalismy siie kolejnej emisji tego serialu jest powtarzany na tele5 w sobote i niedziele o 15:55

Chyba już to zmienili. Teraz dają od poniedziałku do piatku o 17.35.

użytkownik usunięty

TELE 5

Poniedziałek-piątek - 7:50, 17:35
Sobota, niedziela - 15:55
Serial kryminalny, 51 min, Kanada 1991
Występują: Rob Stewart, Carolyn Dunn, John David Bland, Pedro Armendariz, Eugene Clark i inni

:D :D :D

ocenił(a) serial na 10

Nigdy nie zapomne tych pięknych widoków (plaż, palm i panienek :P)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones