PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=433648}

Żniwiarz

Reaper
7,3 4 171
ocen
7,3 10 1 4171
Żniwiarz
powrót do forum serialu Żniwiarz

Dlaczego zawsze jak jest jakis dobry serial musza go spi.... dlaczego tylko 13 odc 2 sezonu? !!! Pieprzone sepy na hajs

musialem to powiedziec a co do serialu to jeden z najlepszych jaki ogladalem/ogladam ;] swietni aktorzy (piekna Adni, smiechowy Sock,Diabel) ogolnie zajebisty tylko jak zwykle ... sepy wszystko z... i tlyko 31 odc ;p Boze dopomoz bo cos roz...

filip3k701

z tym się akurat zgodzę, ale znam osoby które powiedziały, że film głupi i niesmaczny po obejrzeniu pierwszego odcinka.
HEh...serial jeden z moich ulubionych!

ocenił(a) serial na 8
filip3k701

zgadzam się. właśnie skończyłem oglądać ostatni odcinek i aż normalnie we mnie kipi tak się wkurzyłem, że ten aniołek STEVE (oczywiście z poleconka od wielkiego BOGA) pokrzyżował plany Samowi ehh wbiłbym mu nóż w serce i odesłał do piekła ... ;)
serial jak dla mnie świetny

ocenił(a) serial na 9
filip3k701

Skończyłem właśnie oglądać ostatni odcinek strasznie żałuje ze nie dokończa tego serialu a "Skazany na śmierć" ciągnęli przez parę sezonów tworząc jedno wielkie g**no ....

ocenił(a) serial na 9
filip3k701

podpisuję się pod wszystkimi komentarzami... serial świetny, nieraz uśmiałam się do łez :D ale mówi się trudno.. pozdrawiam:)

ocenił(a) serial na 7
filip3k701

lepiej robić kolejne seriale o lekarzach i wampirach ;/
Ameryka to jednak głupi kraj

Kasiek_haz

ludzie to tylko przecietny serial , nie ma co plakac hie hie hie

djposypkreche

Jeden z ciekawszych seriali jakie ostatnio powstały

ocenił(a) serial na 7
djposypkreche

Gdyby było lepsze zakończenie 2 sezonu, wręcz właściwe tzn. Sam pokonuje szatana i wszystko nagle staje się normalnie z super romantycznym pocałunkiem swojej dziewczyny (jak to bywa zwykle na końcu) to wtedy by nikt nie miał pretensji. Dali taką otwartą "furtkę" dla 3 sezonu, no ale została niestety zamknięta i 4 litery z tego wyszło.

Ktoś by mógł powiedzieć, że to nudne tzw. rutyna serialu - znaleść i odesłać duszę do piekła, no ale taki serial jak Dr. House zobaczcie jak się utrzymał mimo to, że powiedzmy co 5 odcinek to jest inny od pozostałych, ale reszta? leczenie pacjenta i nara. Pewnie co poniektórzy to już po tylu sezonach przewijają do wątków nie związanych z pacjentem. :)

filip3k701

ja mam zawsze takiego pecha :/
jak już zaczynam coś oglądać - typu Life, Defying Gravity, czy właśnie Reaper - zawsze kończą serial, bo "za mało popularny jest" :/

filip3k701

Właśnie skończyłem 2 sezon i czuje niedosyt :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones