PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=314409}

Życie na Marsie

Life on Mars
7,9 1 788
ocen
7,9 10 1 1788
Życie na Marsie
powrót do forum serialu Życie na Marsie

Wiem, że to działo się w jego głowie, ale żeby tak znaleźć się w Wielkiej Brytanii w 1973 r. Złote
czasy brytyjskiego rocka. Led Zeppelin, Deep Purple, Black Sabbath, kiedy jeszcze byli młodzi i mieli
tego kopa, którego dzisiaj im brakuje. Clapton 3 lata po wydaniu Layli. W tym roku wyszedł "Dark
Side Of The Moon" Pink Floydów. Obejrzałem na razie pierwszy odcinek. Zapowiada się całkiem
nieźle, a ścieżkę dźwiękową uwielbiam. Gdyby taka podróż była możliwa, to zrobiłbym to 2 razy. Raz
właśnie do Anglii w pierwszej połowie lat 70-tych, a raz do USA w drugiej połowie lat 60-tych. Do
USA może 2 razy. Żeby zobaczyć The Doors w szczytowej formie, a potem, żeby zobaczyć festiwal w
Monterey albo Woodstock.

kinomanpl

Czemu robisz spoilery? Tak trudno napisać na początku UWAGA SPOILER? Właśnie miałem zacząć oglądać ten serial, dzięki

ocenił(a) serial na 7
madmax34

Jeśli zaczniesz oglądać ten serial, to zauważysz, że w moim poście nie ma spojlerów, a tylko chęć znalezienia się w Wielkiej Brytanii w tym samym okresie, żeby móc zobaczyć legendy brytyjskiego rocka w szczytowej formie.

kinomanpl

Obejrzałem pierwszy odcinek. Faktycznie, za szybko wyskoczyłem z tymi spojlerami, sorry. A ja mam podobnie jak ty, też chcaiłbym poznać klimat tamtych czasów i tej muzyki

kinomanpl

"Wiem, że to działo się w jego głowie"
Jak to nie jest spoiler?

Menasa

.... Tak zgłaszać nadużycie !!! Raportować, no more people likę this!!! No more spoilers!!!!

kinomanpl

zdajesz sobie sprawę że jesteś wręcz klasykiem gatunku?

zawsze tak było że ludziom wydawało się że kiedyś było lepiej. Dziś chcieliby żyć w latach 70'. Ludzie z lat 70" mówili że nie było nic lepszego niż życie w latach 20-30 hemingway, picasso i ogólnie wszystko było najlepsze. A ludzie którzy żyli w latach 20' w swoich notatkach i działch pozostawiają sentyment do belle epoque i piszą że wtedy to było najlepiej.

To nie jest tak że kiedyś było lepiej tylko tak że trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma i to jest fakt i ludzie ZAWSZE wspominali z nostalgią wczsniejsze czasy ięc przestańscie już pier*olić że wtedy było lepiej bo śmiać mi się chce.

PRAWDA JEST TAKA ŻE ŻYJEMY W NAJLEPSZYCH MOŻLIWYCH CZASACH. JEST NAJWIĘCEJ ARTYSTÓW, MUZYKI, ODKRYĆ NAUKOWYCH - jest po prostu najwięcej wszystkiego i to lepszej jakości niż to było kiedyś. Jedyne czego nie ma to napisu made in 1960' i tego wam brakuje. Czasu jak byliście młodzi.

kinomanpl

I pewno masturbowałeś się przy tym i straciłeś przytomność. W efekcie przeniosłeś się w do filmwebu...

ocenił(a) serial na 7
meski

Nie oceniaj innych swoją miarą.

kinomanpl

Podzielam marzenie. Żeby tak tylko urodzić się 50 lat temu ;)

agata2000

zdajesz sobie sprawę że jesteś wręcz klasykiem gatunku?

zawsze tak było że ludziom wydawało się że kiedyś było lepiej. Dziś chcieliby żyć w latach 70'. Ludzie z lat 70" mówili że nie było nic lepszego niż życie w latach 20-30 hemingway, picasso i ogólnie wszystko było najlepsze. A ludzie którzy żyli w latach 20' w swoich notatkach i działch pozostawiają sentyment do belle epoque i piszą że wtedy to było najlepiej.

To nie jest tak że kiedyś było lepiej tylko tak że trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma i to jest fakt i ludzie ZAWSZE wspominali z nostalgią wczsniejsze czasy ięc przestańscie już pier*olić że wtedy było lepiej bo śmiać mi się chce.

PRAWDA JEST TAKA ŻE ŻYJEMY W NAJLEPSZYCH MOŻLIWYCH CZASACH. JEST NAJWIĘCEJ ARTYSTÓW, MUZYKI, ODKRYĆ NAUKOWYCH - jest po prostu najwięcej wszystkiego i to lepszej jakości niż to było kiedyś. Jedyne czego nie ma to napisu made in 1960' i tego wam brakuje. Czasu jak byliście młodzi.

BartasBartas

Przepraszam bardzo, ale pie*dolenie to jest to, co pan żeś napisał. Mam swoje poglądy, a że uważam, że lepiej by mi się żyło w latach 70' czy też 60' to nie żadne pie*dolenie.

"PRAWDA JEST TAKA ŻE ŻYJEMY W NAJLEPSZYCH MOŻLIWYCH CZASACH. JEST NAJWIĘCEJ ARTYSTÓW" - ilość nie znaczy jakość. Co mi po tym, że mamy dzisiaj tysiące gwiazd i pseudo piosenkarzy, skoro większość z nich to dla mnie nic niewartościowe gwiazdeczki popu, wybijające się w showbiznesie swoim ciałem, a nie prawdziwym talentem. Co mi po tym, że "JEST WIĘCEJ MUZYKI" ( podejrzewam, że chodzi o dostęp?), skoro nie mam jej prawie z kim słuchać, o młodzieży nie mówiąc ( nie generalizując, ale większości nastolatków nawet hasło Led Zeppelin nie mówi absolutnie nic).

Przyznaję, zaletą naszych czasów jest ogromny postęp w nauce, który ułatwia życie. Choć uważam, że przez tak bardzo rozwiniętą technologię ludzie nieco się zatracają. Lecz to tylko moja opinia.

Ja po prostu marzę o tym, by zobaczyć prawdziwą dla mnie muzykę w całej okazałości, co dziś jest niestety już niemożliwe. Każde czasy mają swoje wady. Wiadome jest też, że 70' lata to nie sielanka i wcale sobie tego tak nie wyobrażam.

The End

agata2000

jest więcej muzyki - co znaczy że oczywiście złej jak i DOBREJ jest więcej. To że ty swoje zdanie muzyczne ograniczasz do tego co leci na mtv to nie znaczy że tak wygląda świat muzyczny. Znajdziesz w dzisiejszym świecie muzyków pokroju roberta planta, chopina i pavarottiego.

Przykro mi to mówić ale skoro myślisz że dziś jest pełno muzyków ale wszyscy są tandetni, jest pełno filmów ale wszystkie to mainstreamowa papka to masz mocno zawężony obraz świata w którym żyjemy.

Nie pozdrawiam

BartasBartas

Po pierwsze chyba nie zrozumiałeś tego, co mówiłam o muzyce. Nie uważam, że wszyscy obecni muzycy są tandetni, ale większość niestety tak. Wiele popowych gwiazdek nawet same nie tworzy tekstów swoich piosenek. A teksty, które już ( w większości) stworzą nie mają sensu albo są o kasie i imprezach.
(przy okazji MTV też zeszło na psy, więc raczej go nie słucham).

Po drugie, nie wspominałam nic o filmach, więc nie przekręcaj moich wypowiedzi. Chodzi mi o muzykę. Filmy był dobre i złe, tak samo jak teraz.

Skończmy tę farsę

kinomanpl

zdajesz sobie sprawę że jesteś wręcz klasykiem gatunku?

zawsze tak było że ludziom wydawało się że kiedyś było lepiej. Dziś chcieliby żyć w latach 70'. Ludzie z lat 70" mówili że nie było nic lepszego niż życie w latach 20-30 hemingway, picasso i ogólnie wszystko było najlepsze. A ludzie którzy żyli w latach 20' w swoich notatkach i działch pozostawiają sentyment do belle epoque i piszą że wtedy to było najlepiej.

To nie jest tak że kiedyś było lepiej tylko tak że trawa jest bardziej zielona tam gdzie nas nie ma i to jest fakt i ludzie ZAWSZE wspominali z nostalgią wczsniejsze czasy ięc przestańscie już pier*olić że wtedy było lepiej bo śmiać mi się chce.

PRAWDA JEST TAKA ŻE ŻYJEMY W NAJLEPSZYCH MOŻLIWYCH CZASACH. JEST NAJWIĘCEJ ARTYSTÓW, MUZYKI, ODKRYĆ NAUKOWYCH - jest po prostu najwięcej wszystkiego i to lepszej jakości niż to było kiedyś. Jedyne czego nie ma to napisu made in 1960' i tego wam brakuje. Czasu jak byliście młodzi.

ocenił(a) serial na 7
BartasBartas

Ja się jeszcze wtedy nie urodziłem. Czy było lepiej? I tak i nie. Pewnie było by sporo rzeczy, które by mi się spodobały jak i sporo takich, których bym szczerze nie cierpiał. Ale chodzi mi tylko o muzykę. Być na koncertach tych kapel wtedy, kiedy były w najwyższej formie... Po prostu to moje ulubione kapele. Część z nich widziałem na żywo. Wspaniałe przeżycie, ale jednak to już dziadki i nie mają już tego pazura, co kiedyś.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones