PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 795
ocen
7,6 10 1 36795
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Jestem dopiero na pierwszym sezonie, więc jeszcze wszystkich postaci nie poznałam, ale
wg mnie bez Seth'a serial byłby po prostu nudny przez wieczne 'I don't know' Marissy i
zawsze tą samą minę Ryan'a. Niech ktoś mnie źle nie zrozumie, bardzo wciągnął mnie ten
serial, ale wg mnie dzięki Adamowi nabiera on takiego smaczku :) Tak chciałam się tylko
podzielić moją opinią po paru odcinkach:) Pozdrawiam.

aplaczkiewicz

racja, seth jest wszystKIM W tym serialu ;) ubóstawiam go!

funkdlasmaku

ja też :D w 4 sezonie jeszcze pokochałam Taylor :D

aplaczkiewicz

Boże, ja głównie dla pary Seth i Summer oglądałam ten serial, bez Setha nie byłby tym samym, uwielbiam go <3

aplaczkiewicz

Setha się kocha za jego 'przemądrzałość' (nie wiem czy można tak to ująć), Ryana za tą minę zbitego psa, Marissę za piękno, a Summer za zołzowatość :)

raptornaglodzie

Zgadzam się (no może oprócz Marissy, której zupełnie nie toleruję). Uwielbiam Sandy'ego za jego poczucie humoru, troskę o rodzinę i wszystko inne. Sympatyczna postać. Lubię jego rozmowy z Sethem albo Ryanem :)

gossipgirl_plotkara

Sandy to już w ogóle wooow idol :D Marissa też mnie przez pewien czas wkurzała, ale jednak czuję sympatię. Bardziej denerwowała mnie Anna, Taylor i Keithlin (?)

raptornaglodzie

Jak dla mnie Marissa to taka Queen of Drama, wszyscy ciągle musieli ją ratować. Może to też wina aktorki.
Za to Taylor od razu polubiłam. Taka zabawna egocentryczka. Z Ryanem tworzyli fajną parę. Nie miałam nic do Caitlin, ale trochę na siłę ją wepchnęli do tego czwartego sezonu :P

aplaczkiewicz

ja też zaczęłam dopieoro 1. sezon i od razu polubiłam Setha :D Ryan to jakaś porażka, tragiczny aktor

aplaczkiewicz

No niestety Setha w 1 sezonie lubilam, ale w 2gim zaczął mnie wkurzać, bo te jego niekończące się numery już mnie irytowały. Jak można chcieć być z kimś i zlizywać bitą śmietanę z innej... dupek nie facet.

ocenił(a) serial na 7
aplaczkiewicz

Ja wslasnie kończę serial, i ak na pierwszym miejscu u mnie Seth, w sumie to praktycznie z jego.żartów sie.smialam jak cos powiedział, samj wiecie jak. Summer na poczatku wgl nie lubilam, ale z Sethem są super i ich najbardziej.lubię. Rayn, Seth go przebija na pewno, ale on tak już.w.połowie.drugiego sezonu jjz mnie.zaczął.drażnić,.Marissa tak.samo, ale to co.oni zrobili z nia.pod koniec 3 sezonu (nie chc spoilerowac) to nie bylo.najlepsze.posuniecie w tym serialu. Najbardziej.to.polubiłam Sandyego, w.jednym momencie.mnie.wkurzyl a takto jest.niesamowity.:-)

aplaczkiewicz


raptornaglodzie -> 100% się z Tobą zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones