PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112367}

Życie na fali

The O.C.
7,6 36 795
ocen
7,6 10 1 36795
6,0 3
oceny krytyków
Życie na fali
powrót do forum serialu Życie na fali

Nie wiem czy to tylko moja opinia,ale po obejrzeniu prawie całej pierwszej serii stwierdzam iż
Marissa jest po prostu tępa. Chodzi mi konkretniej o sytuację z Olivierem. bo która dziewczyna nie
wierzyła by swojemu chłopakowi co do niego tylko jakiemuś frajerowi którego znała zaledwie ok 2
tygodnie?Przecież było widać na każdym kroku,że chce sobie ją owinąć wokół palca..

ocenił(a) serial na 10
Fui

Też miałam takie przemyślenia. Producenci stworzyli taką postać. Szkoda, bo myślę że Mischa Barton ma większe predyspozycje aktorskie niż pokazała w serialu...

użytkownik usunięty
Fui

ale to właśnie o to chodziło, ona ma taka być, rozbita, nieufna, zraniona.

No i tępa :) W kolejnych sezonach też daje czadu.

użytkownik usunięty
Fui

O.C. oglądnęłam po raz pierwszy jak miałam jakieś 11 lat, mam prawie 20 i dalej nienawidzę tej laski :P. Taka mimoza, patrzeć na nią nie mogłam. I pomyśleć, że to przez nią spadła oglądalność...

Oglądalność spadła, bo ten ostatni sezon to było jakieś kompletnie nieporozumienie :P

użytkownik usunięty
Phony

za to ją zawsze winiłam :P :P

Phony

wlasnie po smierci Marissy duzo ludzi przestalo ogladac ten serial, 4 sezon bez niej to było dno

ocenił(a) serial na 10
dymas23

Czwarty sezon obejrzałam raz (pozostałe kilka razy skatowałam;) i więcej do niego nie wrócę. Największym dnem to było związanie Ryana z pustą Taylor.

ocenił(a) serial na 10
malami132

to po co oglądać kilka razy jak się tym człowiek katuje?

ocenił(a) serial na 10
malami91

Jak czytam takie komentarze, to nie wiem jak może się komuś chcieć przyczepić do takiej pierdoły. Widzisz moją ocenę? Czasem używa się słowa "skatować" nie tylko w negatywnym jego znaczeniu. Polecam poszerzyć wiedzę dotyczącą znaczenia i używania słów w różnym kontekście.

ocenił(a) serial na 10
Fui

Marissa była zaje*ista! ;)

Fui

Najgorsza postać w całym serialu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones