PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434676}

Życie w Cranford

Cranford
7,7 2 624
oceny
7,7 10 1 2624
Życie w Cranford
powrót do forum serialu Życie w Cranford

Wspaniała ekranizacja powieści E.Gaskell udowadnia,że niekoniecznie serialowi bohaterowie muszą się uganiać z miotaczem ognia za stadem zombie, by przyciągnąć uwagę widza.
Znakomici aktorzy, świetny scenariusz i scenografia. Ja nie mogłam się oderwać od ekranu i tylko konieczność porannej pobudki spowodowała ,że podzieliłam sobie seans na dwie kilkugodzinne serie.

ocenił(a) serial na 8
muh

Dokładnie tak - przyjemny, dowcipny, taki normalny... Trochę przypomina Downton Abbey. Warto poświęcić kilka godzin by zanurzyć się w rzeczywistości angielskiego miasteczka sprzed prawie 200 lat ;)

ocenił(a) serial na 9
muh

Podpisuję się pod Waszymi zachwytami i oceniam na 10 w kategorii serial kostiumowy.
Urzekł mnie jego klimat pełen ciepła, humoru i wzruszeń. Do tego genialna obsada - każdy aktor jest wg mnie doskonale dobrany do granej przez siebie postaci. I wreszcie autentyzm detali z epoki wiktoriańskiej, łącznie z piękną angielszczyzną :-)

ocenił(a) serial na 10
muh

Jestem po pierwszym odcinku i już po paru minutach byłam zakochana w tym serialu. I do tego genialna obsada!

DZASTII

szkoda, że ma tak niewiele odcinków. Rewelacyjny serial

ocenił(a) serial na 10
Leila30

Angielskie seriale przeważnie mało mają. A ten określam "Absolutnie genialny" ;)

ocenił(a) serial na 10
DZASTII

I te małomiasteczkowe przekupki, co to na 1 słowo - 10 dopowiedzą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones