PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=543946}

Życie

Life
7,8 1 160
ocen
7,8 10 1 1160
Życie
powrót do forum serialu Życie

Super...

ocenił(a) serial na 9

Kolejny b.dobry serial o naturze BBC trzymający poziom Blue Planet, Planet Earth czy różnych serii Davida Attenborough.
Niejednokrotnie całkowicie nowe, niespotykane ujęcie zachowań zwierzaków. Czyli to co lubimy!
Komentarz - oczywiście David Attenborough.

ocenił(a) serial na 10
Kazikowy

W przyciwieństwie do długich serii skoncentrowanych na jednym temacie (wiele odcinków o ptakach, wiele o życiu roślin itd) merytorycznie nieco mniej mogliśmy się dowiedzieć o zadziwiających przystosowaniach organizmów; w zamian dostaliśmy bardziej skondensowane zestawienie rewelacyjnych ujęć filmowych z profesionalnym komentarzem. Praca Davida Attenborough i jego uczniów i spadkobierców stylu jest nie do przecenienia. Żadnych tanich sensacji o przyrodzie, a ileż zadziwiających obserwacji! Bezbłędne przygotowanie merytoryczne, dydaktyczny zamysł obejmujący całość przedsięwzięcia nie mają sobie równych w dziedzinie filmu przyrodniczego.

ocenił(a) serial na 10
kosarz 666 neg

Ta moja opinia powyżej dotyczy całokształtu działalności Davida Attenborough w dziedzinie filmu przyrodniczego. Jestem z wykształcenia biologiem, stąd jestem bardzo krytyczny w odniesieniu do filmów dokumentalnych w tej dziedzinie.

ocenił(a) serial na 9
kosarz 666 neg

ja również jestem fanem D.A. i oglądałem już wszystko z jego udziałem bądź komentarzem. Polecam najnowsze dzieło: AFRICA; na antenie BBC w styczniu 2013, 6 odc.

Kazikowy

gdzie lub skąd można wytrzasnąć ten serial dokumentalny na torrentach nie ma nic...??

ocenił(a) serial na 9
kokon303

http://thepiratebay.sx/search/bbc%20africa/0/99/0

Kazikowy

wow, wielkie dzięki panie :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones