PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=102625}

13 demonów Scooby Doo

The 13 Ghosts of Scooby-Doo
7,1 2 116
ocen
7,1 10 1 2116
13 demonów Scooby Doo
powrót do forum serialu 13 demonów Scooby Doo

Klasyka...

ocenił(a) serial na 10

Jedna z najbardziej nielubianych serii o Scooby'm, ale ja i tak ją uwielbiam :) zresztą dołączenie Vincent'a Price'a to było dopiero coś :)

Kejben

tez to uwielbiam :) to była moim zdaniem najlepsza seria! do dzisiaj pamietam niektóre odcinki, chociarz to było tak dawno... szkoda ze juz tego nie puszczają

ocenił(a) serial na 9
emO_o

Chociaż za Scoobym - nie nawykłem przepadać, to ta seria bardzo mi się spodobała, pewnie ze wszględu na swój specyfizm - duchy były prawdziwe. Humor jakoś bywał bardziej wyszukany. I w każdym odinku naprawdę sporo się działo :)

Serial niedoceniony, ale nie ma na co narzekać, w tytule było "13 demonów" więc była krótka kreskówka.

akira894

Pomimo tego iż serial nazywał się 13 demonów i miał jednie 13 odcinków to tak naprawdę był to czysty zbieg okoliczności. Pierwotnie planowano zrobić więcej odcinków ale oglądalność była tak mała, że serial został odwołany. Swoją drogą padacznie że tak sie stało bo kreskówka naprawdę miała klimat :)
Już osobną kwestią jest to że pomimo nazwy przez całą serie ekipa Scooby'ego złapała tylko 12 duchów :P
Cóż z bajki juz niewiele pamiętam ale chyba do końca życia nie zapomne tego tekstu z sekwencji otwierającej gdy Vincent (Van Ghoul) Price mówił: "This is a warning for all living mortals that whosoever opens this chest of demons will release 13 of the most terrifying ghosts upon the face of the earth!"
Vincent był PRZEnajlepszy!!! :D a seria była świetna :]

ocenił(a) serial na 7
Kejben

fajny filmik :)

ocenił(a) serial na 6
Heroes222

Filmiki to masz na youtubie. Co do bajki, właśnie zaczynam ściągać zripowaną wersję z chyba Cartoon Network. Ostatnio ją oglądałem na tymże kanale chyba... coś koło 10 lat temu. :)
Zapadła w pamięci jako najlepsza z serii, chyba ze względu na to, że "duchy" były w końcu prawdziwe i miała świetne intro! :D

użytkownik usunięty
ZiD0

Bajki to masz u Brzechwy ;)

użytkownik usunięty
Kejben

Pewnie dlatego ta seria była jedną z najmniej lubianych ponieważ Fred i Velma zostali tutaj zastąpieni Flim Flamem, mimo iż jego pojawienie się w serialu nie przeszkadza to nie podoba mi się to że tych dwóch wcześniej wspominanych postaci nie było w tym serialu. Za to szkoda też że tylko w tej serii pojawił się Vincet Van Ghoul.

Van Ghoul pojawia się gościnnie w najnowszej serii "Scooby Doo! Mystery Incorporated", ale chyba tylko w jednym, bądź kilku odcinkach. Nie wiem, bo nie oglądałem całości, a muszę nadrobić, bo to naprawdę ciekawa produkcja. "13 demonów" mój osobisty klasyk, obowiązkowa pozycja obok oczywiście "Scooby-Doo, gdzie jesteś".

ocenił(a) serial na 9
eguaroc1

W serii Scooby Doo! Mystery Incorporated" pojawia sie również Flim Flam oraz Scrappy doo jako byli przestępcy w Musem w Coolsville , co odnosi sie do ich nie popularności w latach 80 . Moim zdaniem twórcy przesadzili na dodatek Dapne powiedzila że obiecali sobie już nigdy o nich rozmawiać

kubala102

A mi tam się podobała ekipa w "13 demonach". Odcinka, o którym mówisz nie widziałem, ale co do nielubienia Scrappy'ego, to był już taki wątek w pierwszym filmie kinowym.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones