PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873567}

1899

6,6 23 870
ocen
6,6 10 1 23870
5,4 7
ocen krytyków
1899
powrót do forum serialu 1899

Twórcy zrobili sobie trochę krzywdę kręcąc "Dark", który był rewelacyjny i teraz będzie punktem odniesienia do wszystkich ich kolejnych produkcji. "1899" to niestety nie ten poziom. To nie jest zły serial, ale mam wrażenie, że o ile w "Dark" wszystko było uszyte na miarę, o tyle tutaj twórcy postawili na metodę "wrzućmy jak najwięcej pokręconych rzeczy i zobaczymy co z tego wyjdzie". Mimo wszystko 7/10 i ciekawy jestem co z tego zrobią w drugim (o ile będzie) sezonie...

ocenił(a) serial na 7
TOMM__K

Wręcz przeciwnie. Ten serial jest o wiele bardziej logiczny i konsekwentny niż Dark, który na był maxa pokręcony i w pewnym momencie stał się nie do ogarnięcia. Klimatem nie ustępuje, Jest tak samo jak Dark rewelacyjnie zrealizowany i klimatyczny ale zdecydowanie łatwiejszy w odbiorze.

ocenił(a) serial na 7
kinomanka_1

IMHO "Dark" był przemyślany w każdym aspekcie, a każdy element układanki miał swój sens (chociaż często pokręcony, ale nie bardziej, niż paradoksy mechaniki kwantowej którą się inspirowali twórcy ;) ). Tutaj mam wrażenie pewne rzeczy są bardziej efektownymi atrapami bez których fabuła by się obyła. Choć oczywiście nie wykluczam, że ja czegoś nie ogarnąłem albo nie zrozumiałem, mimo że starałem się oglądać uważnie. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones