PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873567}

1899

6,6 23 870
ocen
6,6 10 1 23870
5,4 7
ocen krytyków
1899
powrót do forum serialu 1899

Mega się jaram tą produkcją, tym bardziej, że odpowiedzialni są za nią twórcy Dark. Teaser daje mroczny klimat. Liczę na zawiłą historię, mroczny klimat i serial roku

badask_madafaka

Ciekawe czy premiera 21r. jest nadal aktualna? Od maja praktycznie zero informacji na temat produkcji. Dla mnie Dark stał się top1 seriali i za pewne dłuuuugo nic go nie przebije. Liczę że ten serial będzie równie na wysokim poziomie.

marcin021m

IMDB podaje datę premiery na 2022, czyli pewnie niestety im się opóźniło, a filmweb nie zaktualizował

ocenił(a) serial na 8
marcin021m

premiera będzie 17 listopada

zero99

Tak wiem, dzisiaj dotarła do mnie ta informacja :)

badask_madafaka

A ja sie zastanawiam czy nie jest to czasami serial inspirowany grą The Order 1886. Nie ukrywam ze czekam na kontunuacje gry, ale liczylem ze pojawi sie predzej czy pozniej film lub serial. Dla osob ktore nie mialy okazji grac to jest to opowiesc dziejaca sie w 1886 gdzie organizacja Zakon Rycerzy okraglego stolu walczy z wilkolakami i mutavjami u ludzi. Dzieki specjalnej miksturze o nazwie czarna wdowa ich rany goja sie szybciej a sama mikstura spowalnia proces starzenia. To bylby hit bo jest to alternatywna rzeczywistosc wiktorianskiej Anglii. Jako ciekawostka to bronie dla glownych bohaterow robi Nikola Teska:)

ocenił(a) serial na 8
piki16

Nie jest, zupełnie inna bajka :)

piki16

Hmm, nie wydaje mi się, choć pomysł brzmi spoko. Myślę jednak, że autorzy Dark chcą nas zaskoczyć czym świeżym i mocno pokręconym.

piki16

Jest zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=4q3puq5GkdA

piki16

Jest zwiastun
https://www.youtube.com/watch?v=4q3puq5GkdA

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
WojtylakWatykaniak

Zesrałeś się Januszek! Całkiem poważnie, ale jak chcesz same białasy strejtowe to jest od cholery polskich jakościowych produkcji typu trudne sprawy czy dlaczego ja!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
KennyDeath

A powiedz mi dlaczego tak mało jest czarnoskórych gejów? Wiesz że u nich homofobia jest większa niż by mogło się wydawać? A niby tak walczą o tolerancje. Taka tam ciekawostka. Tak swoją drogą widzę jak mocno atakujesz i tak agresywnie osoby co mają inne zdanie niż Ty. To też jakaś fobia

Ra_s_al_Ghul

Tak :D

badask_madafaka

Dark to największa kaszana ostatnich lat.

ziomiwan

oczywiście według tylko i wyłącznie twojej opinii, z którą np ja się nie zgadzam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones