1899
powrót do forum 1 sezonu

A to ciekawostka !!

ocenił(a) serial na 2

Bez wątku gejowskiego się jednak nie obejdzie ...

david_dz

Dzięki właśnie się zastanawiałem czy oglądać.

jarkoswawa

Czyli odpuszczasz potencjalny świetny serial, bo 5 minut czasu antenowego zostało poświęcone na gejowski wątek? :O

Spooky_Me

Tak.

ocenił(a) serial na 7
Spooky_Me

Oczywiście, to osobnik który boi się, że przez serial gejostwem się zarazi. Oni naprawdę w to wierzą.

ocenił(a) serial na 7
PanKotlecik

Nie każdego rajcuje patrzenie na to, jak jeden drugiemu grzebie w majtach.

PanKotlecik

Ja się po prostu tego brzydzę a nie boje się że się zarażę

Maniek_Maniek_filmaniak

tu raczej wiele jest rzeczy które mogą cię obrzydzić o wiele bardziej, np eksperymenty medyczne, samobójstwa...

ocenił(a) serial na 3
Spooky_Me

Nie jest świetny.

ocenił(a) serial na 7
Spooky_Me

To nie kwestia tego, że się ktoś boi zarazić... A ohydy i obrzydzenia do danej sceny.... Oglądając to miałem odruchy wymiotne...

ocenił(a) serial na 7
Spooky_Me

5 minut ? Obejrzałem 3 odcinki. Serial nie jest świetny i nie 5 minut jest poświęcone gejom tylko w każdym odcinku 5 minut … nikt nie boi się że przez oglądanie się zarazi … ci co nie chcą oglądać gejów robią to tylko dla tego że nie lubią tego, nie akceptują … jedli mam w każdym odcinku przewijać zabawy gejowskie to dziękuje za taki serial … te głupie lgbt już jest wszędzie … ktoś powinien w końcu zrobić z tym porządek i wymusić oznaczenia, tak Jaś są oznaczenia od ilu lat powinny być oznaczone ze to dla lgbt serial jest …

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Bokciu

Coś dla ciebie

ocenił(a) serial na 6
david_dz

Filmwebowcy tradycyjnie tylko o swoich zainteresowaniach.

Virsitaris

Jak zwykle.

ocenił(a) serial na 8
david_dz

Taki współczesny przepis w kinematografii.

ocenił(a) serial na 8
david_dz

Ma być związek homoseksualny i jeden z bohaterów innego koloru skóry.

ocenił(a) serial na 7
gosiek0904

Jakiego innego koloru? Którego konkretnie?

david_dz

Mnie bardziej razi ostrzyknieta twarz tej rudej..no nie daje rady przez nią oglądać...

david_dz

nic mnie nie razi, może dlatego, że nie jestem gejem :D

david_dz

O heteroseksualnych parach sądzisz to samo?

ocenił(a) serial na 7
david_dz

Homofob się odezwał? Bo to wcale nie tak, że osoby homoseksualne istnieją od zawsze, tylko XXI wiek je sobie wymyślił.

Kinia_Muzyczna

Tylko dziwnym trafem na HBO i Netflixie pokazuje się wyłącznie gejów. Skoro są tak pro LGBT to dlaczego nigdy nie pokażą np lesbijek?

desperados02345

Stranger Things? She-Ra? The Umbrella Academy? Przykładowo w tych produkcjach Netflixa są lesbijki

ocenił(a) serial na 7
desperados02345

Ależ pokazują lesbijki, nawet w poprzedniej produkcji twórców ,,1899", a mianowicie ,,Dark" była para lesbijek.

desperados02345

Nigdy? Jest przecież pierdyliard lesbianek w serialach netflixa :D

desperados02345

Sex Education, Orange is The New Black, Vis a Vis, Elite, The Haunting of Hill House, The Haunting of Bly Manor (tu wogóle była to główna relacja i to świetnie napisana), First Kill, Feel Good, Ratched, Trinkets, Heartstopper, Sense8, Teenage Bounty Hunters, DARK, Ginny & Georgia, Everything Sucks, Glow, Stranger Things, She-Ra, Las Chicas Del Cable, Sky Rojo, Black Mirror, Derry Girls, Atypical, Dead to Me, Midnight Mass, Fate The Winx Club Saga, Never I Have Ever, Lucifer, Warrior Nun, Arcane, Mindhunter, Slasher, I Am Not Okay With This, Gypsy, trylogia filmowa Fear Street, The Prom, The Sandman

PROSZĘ WKLEIŁEM DRUGI RAZ, do tego z HBO: EUPHORIA! Perry Mason, True Blood, nawet cholera Gra o Tron! Westworld, The Deuce, Mare of Eastown.

W obu przypadkach można jeszcze wymieniać i wymieniać.

ocenił(a) serial na 8
KennyDeath

Ale oni zawsze znajdą powód, żeby się przyp*erdolić bez powodu. Najpierw przeszkadzali im geje, potem widziałem, że przeszkadza im, że geje zawsze są przystojni, a teraz widzę, że przeszkadza im brak lesbijek xD Aż się boję co za chwilę wymyślą.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

I jeszcze, że Musiał gra i mówi po polsku.

david_dz

david_dz czyli wysokie standardu współczesnej kinematografii zachowane...pfu

ocenił(a) serial na 7
david_dz

Na Netflixie woke über alles :) !

david_dz

wyjmij kija z dupy, są większe problemy na świecie. nie wierze ile płatków śniegu jest na filmwebie

david_dz

Taka polityka Netflixa. Jak się nie podoba, nie oglądaj :)

ocenił(a) serial na 7
Buvan

I tak pewnie serial kradnie, bo raczej taki antytęczowy wojownik nie płaci za netfiksa.

PanKotlecik

Jakie płaci? Serial prawem nie towarem :D

Buvan

sceny te ukazują toksyczne ostentacyjne akty seksualne, sam nie wiedziałem, czy oglądam scene gwałtu czy te osoby darzą się jakimiś uczuciami, ogółem wywołały u mnie niesmak i same negatywne odczucia w dodatku czułem się jakbym został wzięty z zaskoczenia bo myślałem, że oglądam inny rodzaj filmu

ocenił(a) serial na 1
david_dz

Oczywiście, bo to jest główny cel większości produkcji Netflixa i HBO. Tak zresztą zażyczyła sobie kapituła Oscarów - bez gejów film nie będzie kandydował. Żeby to jeszcze faktycznie był wątek miłosny, ale my tu mamy wulgarną scenę r...nia się dwóch obleśnych typów. Klasyk ostatnio w ich produkcjach.

ocenił(a) serial na 6
mordachamordasinski

Ostatnio włączyłem Disney+ i serial „Lekomania”. Odcinek pierwszy i wątek miłosny lesbijek. TV+? „Rozdzielenie” i starzy geje. Zresztą już do bajek to wciskają jak np. Spinoff „Toy Story”– „Buzz Astral” . To co teraz odwalą to ewidentne homopropaganda. Przecież teraz nawet by dostać Oskara to muszą być mniejszości seksualne i rasowe. Najgorsze, że ani się przed tym nie przestrzega, ani się nie da tego odfiltrować. Możesz najwyżej wejść w kategorie LGBT, jakby tego każdy potrzebował… chory świat. Zostają teraz tylko stare filmy i seriale.

ocenił(a) serial na 1
Mezamir_2

Dokładnie, no pop... ludzi do reszty.

david_dz

Bo może się zdziwisz, ale na świecie są geje.
Trzech na chyba 160 pasażerów, to i tak niewielu.

maarek_pl

Geje istnieją w społeczeństwie, czemu ich nie pokazywać? I kłóciłabym się, że to akurat z powodu istnienia gejów świat jest chory. ;]

ocenił(a) serial na 4
david_dz

nie sety w obecnych czasach muszą każdą produkcje obrzydzić :(

david_dz

Ja się po prostu brzydzę dlatego nie będę ogladal

ocenił(a) serial na 5
Maniek_Maniek_filmaniak

Dewiacje seksualne występowały nawet w starożytności

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones